Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
  • Odpowiedz
@RajskieJapko: Ale #!$%@?. Ja będąc w play, też sprawdzałem na ich stronie i nie było za bardzo nic do wyboru - za to na miejscu dostałem ofertę dopasowaną do siebie i dużo lepszą niż te na ich stronie. Idź i zapytaj, ułożą ci coś sensownego pod ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@RajskieJapko mam prepaid w Orange. Co miesiąc mam pakiet odnawialny za 25 zł rozmowy, SMS do wszystkich za darmo i pakiet internetu w zależności od stażu. Mi przysługuje 20 GB miesięczne. I co najlepsze niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny miesiąc. Obecnie mam coś koło 100 GB internetu, bo niedawno włączyłem ta opcje
  • Odpowiedz
@RajskieJapko: czy to w salonie czy na infolinii maja cos takiego jak 'oferta utrzymaniowa', ale to i tak jest gowno i tak jak subopy pisaly: bierz prepaid za 25-30 zl i bzikaj. Jak potrzebujesz do tego telefon, to poszukaj promocji stacjonarnie i kup za gotowke albo na raty. W przeciagu 24 miesiecy zaoszczedzisz w ten sposob kilka stowek w porownaniu do abonamentu z telefonem. Jedyny minus, to ze trzeba robic dwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K_S_: 30gr za minutę i 19gr za SMS to chyba wszędzie standard. Poza tym kto używa podstawowej oferty?
Chyba ktoś. Kto tylko odbiera połączenia. A i to wtedy wybiera jakieś 'rok bez doladowania'
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RajskieJapko: pewnie to rozwiązanie już padło, ale nie chce mi się przebijać przez komenty - w każdym razie gdziekolwiek, gdzie jest jakaś konkurencja (telefony, internety, telweizja itd.) i masz abonament, który się kończy i oczywiście nie da się dostać lepszych warunków - wypowiadasz umowę. Tak do dwóch, trzech dni masz telefon, w którym miły pan albo pani informuje, że doszło do cudu i jednak się da zaproponować ofertę dużo lepszą od
  • Odpowiedz
@RajskieJapko: Ja parę lat temu poszłam do playa właśnie z nadzieją że mi powiedzą coś innego niż w internecie przeczytałam. Jak babka mi przedstawiła ofertę to jej powiedziałam, że byle co na kartę mi się dwa razy bardziej opłaca to mi powiedziała, że "na abonament tak jest". Czyli że mam się jeszcze wiązać umową żeby więcej płacić? Ekstra deal. Nawet nie skometowałam tylko się pożegnałam i wyszłam (i zamówiłam przeniesienie numeru
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dodatkowym plusem prepaid jest to że nie dostaniesz przypadkowego rachunku na 3 tys zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: prepaid to HIV bo masz 5zl taniej?
A każdy może mieć taką ofertę? Jak tak to się pochwal jak ją zdobyć.
A jak jest tylko dla wybranych to sam jesteś HIV xD
Mój znajomy też ma 3 telefony i internet stacjonarny za 100zl w ofercie z flagowcem za darmo albo z małą dopłata. Ale to nie dla każdego.
  • Odpowiedz
nie każdy ma 16lat i chce się bawić w prepaid

@czuczer ale wiesz, że można w apce banku ustawić stałe doładowanie i nie musisz się z niczym "bawić"

na dziś mam abo 35 zł, za darmo do wszystkich i chyba 15 - 20 bibabajtow i już mi się nawet nie chciało umowy wypowiadać ostatnio :)


@czuczer w prepaidzie mam podobnie tylko, że za niecałe 30 zł i więcej GB :)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: po prostu mam beke z takiego dziecinnego podejścia, ze ktos sobie przeszedl na karte, zaczal pic wodze z kranu czy cokolwiek innego i zachowuje sie jakby odkryl cos niesamowitego i chce żeby każdy myslal tak samo

Kazdemu pasuje co innego
  • Odpowiedz