Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
@RajskieJapko: Ja mam w tmobile za 25 zł wszystko bez limitu i 10 GB neta.
Ogólnie w każdej sieci teraz znajdziesz taką ofertę.
Wcześniej też miałem play (podobna oferta) ale często nie miałem zasięgu za granicą to przeniosłem.
Teraz zawsze możesz przenieść numer - nawet na prepaid.
Tylko musisz poczekać do końca aktualnej umowy i przejść na prepaid i dopiero wtedy przenieść się do innej sieci.
@RajskieJapko: Ja używam teraz Orange Flex. Oferta subskrypcyjna, coś pomiędzy abo i prepaid. Wszystko jest obsługiwane przez aplikacje w telefonie. Nie masz żadnej umowy. W każdej chwili możesz zrezygnować, albo zmienić wariant oferty. Za 25 zł masz nielimitowane rozmowy, SMS, mms, roaming i 15GB internetu. Kasę pobiera automatycznie z karty tak jak wszystkie serwisy streamingowe itp. Jest tez opcja polecenia - jak zarejestrujesz się z czyimś kodem to po miesiącu Ty
@RajskieJapko: Abonamenty poszły w górę już jakiś czas temu. 12 lat spędziłem z Orange (Idea). Teraz mam prepaid Orange Flex, co miesiąc pobierają mi z karty 30zł (30gb internetu, no limit sms i rozmów). Polecam ten stan. Mi proponowali za gorsze warunki x2 tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samuraj24: na dwójkę z żoną to polecam njumobile na abonament. 48zł za dwa numery, nielimitowane wszystko, 20GB internetu na początek, później 60GB ¯\_(ツ)_/¯ umowa jest, ale rozwiązujesz z miesięcznym wyprzedzeniem.
@hpiotrekh: to, że play w prepaidzie #!$%@? ceny w kosmos i nawet w tej formie przestaje być konkurencyjny. Pewnie będą do tych z dupy cen dawać płatne pakiety "darmowych" minut, sms itp. ale fakt pozostaje faktem: w podstawowej ofercie ceny idą mocno w górę.
@RajskieJapko: mają sztywne oferty z pomiędzy których wybierają i nie mogą ich modyfikować.
Aby dostać lepszą ofertę musi zadzwonić do Ciebie dział utrzymania klienta, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa w play i kiedy dzwonią.
Teoretycznie niektóre tel są tańsze o dziwo u operatora niż w sklepie, ale wtedy abonament ma #!$%@? cena.

Najbardziej polecam wirtualnych operatorów jak, nju itd