Wpis z mikrobloga

@kurd3: a co jest nie tak z kobietami, które są koło 30stki i są same? Tak generalizując można stwierdzić, że jak ktoś w tym wieku jest sam, to znaczy, że na pewno został odrzucony przez płeć przeciwną i jest do niczego. Różne są koleje losu i z różnych przyczyn ludzie w tym wieku są sami, niektórzy są po długich związkach, które się z różnych przyczyn rozpadły - nie zawsze z winy
@kurd3: y wiedz ze nie każdy ma ciśnienie żeby być za wszelką cenę w związku bo większość ma bardziej ambitne cele w życiu niż się zadawać z różowymi z którymi zazwyczaj są problemy. Inna sprawa że jak będziesz polować na kogoś kto przerwę od związku miał bardzo krótki czas albo był w wielu związkach to bardzo możliwe że będziesz kolejną którą będzie chciał zaruchać.

Później będziesz płakać z tego powodu. Ja
no takie coś jest spoko, ale jak nie był nigdy w długim związku to chyba jednak jakiś poj3b


@kurd3: moja ostatnia miała bordera i jeszcze stalkerka, po takiej relacji potrzebowałem dużo czasu by psychicznie wrócic do normalności. Po takich doświadczeniach to na prawdę ma sie juz w dupie związki i woli byc samemu.

a to musi byc cos nie tak głuptaku? może wczesniej byl np w zwiazku 4-5 lat ale cossie
są lepsze rzeczy do roboty niż przejmowanie się #!$%@? jakiejś różowej obok xD stąd ta przerwa w związkach pewnie u starszego faceta


@Topkapi: Znam typ który miał żonę i dwójkę dzieci, później z nią się rozszedł i znalazł kochanka z którym obecnie mieszka.

Inny znajomy w tym roku był w dwóch związkach a obie różowe akurat znałem osobiście a dzięki niemu jeszcze bardziej je poznałem, były takimi #!$%@? dzbanami i ogólnie
@kurd3: te zielonka wez sie ogarnij, pozyj, nabierz doswiadczenia zyciowego to moze zrozumiesz (smiem watpic ale moze sie uda) oceniasz ludzi po tym czy chca byc sami czy chca sie z kims zwiazac...debilizm
jedenemu pasuje samotne zycie innemu zycie w zwiazku - O JAKIM JESTES WSZECHWIEDZACYM zeby to oceniac-usun konto to najlepsze co mozesz zrobic
@kurd3 Dla mężczyzny związek nie musi być sensem egzystencji. Chciał mieć dziewczynę to miał. Potem chciał przerwę to miał przerwę. Teraz chce znowu dziewczynę to znalazł, jak Ty nie będziesz chciała to inna będzie.
@Topkapi: Ja to po rozstaniu, jeszcze za czasów szkoły skupiłem się na robocie i zbieraniu środków, później kursach i pizgałem po Europie jako kierowca, później przypływ gotówki to sobie samochody kupowałem i się bawiłem tak że miałem #!$%@? na różowe i ich #!$%@?.
Dla mężczyzny związek nie musi być sensem egzystencji. Chciał mieć dziewczynę to miał. Potem chciał przerwę to miał przerwę. Teraz chce znowu dziewczynę to znalazł, jak Ty nie będziesz chciała to inna będzie.


@kakuter: one inaczej to widzą bo im się szybko czas przydatności kończy a w zestawieniu z dzieckohormonem to tym bardziej inaczej do sytuacji podchodzą często przyćmiewając rozsądne myślenie.

Ostatnio miałem taką rozmowę tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/46306181/moj-kuzyn-to-dzban-ma-28-lat-jakies-poltora-roku-t/

oho widzę jakiś zrozpaczony
bo może jest 30letnim przegrywem, czaisz o co chodzi?


@kurd3: no i? może moja perspektywa jest niezbyt obiektywna, bo jak by nie patrzec jestem 30-letnim przegrywem bez jakichkolwiek perspektyw na poznanie jakiejkolwiek kobiety, ale nie za bardzo widzę gdzie tu problem. Jeśli gość nie jest atrakcyjny fizycznie, to zwyczajnie mógł nie dostać szansy, a jeszcze bardziej prawdopodobne jest, że był aktywnie izolowany od grupy rówieśniczej, więc nie mając na to żadnego
@kurd3: ale jeśli jestes co najwyżej przeciętnym z wyglądu facetem, a tzw. rodzina jest na tyle toksyczna, że żeby zachować resztki zdrowia psychicznego należy sie od niej odciąć, to nie będziesz mieć dosłownie nikogo. Dla kobiet to jest niewyobrażalne, bo wy możecie dostać atencję kiedy tylko chcecie i zawsze jest kolejka chętnych do tworzenia relacji z wami, ale w rzeczywistości, w której muszą funkcjonować faceci niewpadający w kryterium "chada", wygląda to
@kurd3: nie rozumiesz pojęcia

Pracoholizm – rodzaj uzależnienia psychicznego, objawiającego się obsesyjną i wewnętrzną potrzebą ciągłego wykonywania pracy kosztem innych czynności, również rodziny, snu i odpoczynku
@kurd3:
Częściowo masz rację ale powodów może byc więcej i ocenianie kogoś powierzchownie nie ma sensu. Może kobieta go zdradziła i ciężko mu sie zaangażować w nowy związek, może zwyczajnie jest zmęczony związkami a woli sobię balowac i to mu wystarcza, może dużo pracować a sama praca jest dla niego ucieczką od szukania kogoś na stałe. Może też mieć braki w relacjach z ludźmi, jest samotny i ciężko mu kogoś znaleźć
Ostatnio jeden mi powiedział, że jest sam od 6 lat, czyli ostatni raz był w związku mając 24 lata i jak tu nie myślec że jest jebniety :/


@kurd3: a Ty dlaczego jesteś sama? nieźle musisz być jebnęta, skoro nikt Cie nie chce xD
@MUDAMUDAMUDA: wystarczy pojsc na jakiekolwiek zajecia grupowe i jak nie jestes ostatnim zjebem to znajdziesz znajomego. Co do wygadania sie istnieje takie cos jak psycholog. No chyba, ze juz dochodzi depresja to wtedy wiadomo, ze duzo trudniejsza sprawa.
@kurd3: Chyba faktycznie trochę panów z turbulencjami w życiu osobistym poczuło się urażonych tym, że ktoś ich może skreślić z powodu wieku, i głupio odpisują, bo uderzyłaś w największą obawę... Ale ad rem.

Sama myśl: "dlaczego w tym wieku jest sam?" jest zupełnie normalna, za to myślenie "musi być z nim coś nie tak" już nie, bo powodów może być milion, w tym cała masa takich w pełni do zaakceptowania. Najlepiej