Wpis z mikrobloga

Moja żona ma bratanka, lvl 12. Ten bratanek ma straszne parcie na hajs - on nic nie chce na urodziny, święta, tylko hajs. Jest bananem i z żoną mamy misję nauczenia go cieszenia się z momentów i drobnostek. Pod choinką położyliśmy kopertę z jego imieniem. Młody juz przebiera nogami, już kalkuluje ile tam królów znajdzie. Zawołam plusujących z informacją jak zereagował na bilet do escape roomu. To też taki prezent dla jego starych, jest prawdopodobieństwo że się nie wydostanie xD
#swieta #prezent #gownowpis
  • 114
@miodeksmrodek: Nie ma nic złego w tym, że dzieciak woli kasę od jakichś drobnych pierdół.
Moje córki zawsze też zbierały pieniądze, żeby sobie kupić w końcu coś porządnego i przydatnego: rower, aparat fotograficzny, nowego notebooka itd (zwykle im dokładałem jak miały 50% wkładu własnego)
@miodeksmrodek: Tak to rozegrałeś, że ten bilet będzie się dzieciakowi kojarzył z rozczarowaniem i upokorzeniem na oczach całej rodziny. Pewnie się zaweźmie i za #!$%@? do tego escape roomu nie pójdzie po takiej akcji.
@Halbr: bo uwazasz ze masz rację, ja moge napisać to samo ze nie dociera to co proboje powiedzieć, jak nie dotrze to dalej bedzie bananem tylko bardzien rozzalonym, ale jakas straszna krzywda mu sie nie dzieje, wesołych ;p