Wpis z mikrobloga

Dobra Kochani, trochę #chwalesie
Kiedyś @Phillippus zamówił ode mnie tort. Nawet nie wiem czy to nie był pierwszy tort jaki zrobiłam, no albo drugi. Raczej drugi, ale do rzeczy. Później jego rodzice chcieli zamówić tort, i tak od ciasta do ciasta, zjadł chyba więcej moich tortów niż ktokolwiek kto zamawiał u mnie słodkości. Jestem Wam niesamowicie wdzięczna, bo dzięki tym wszystkim zamówieniom mogę się nadal rozwijać i każde ciacho jest lepsze i sama widzę swoje postępy. Tym razem znów zamówił tort i nawet nie wiecie jak bardzo się cieszyłam, że osoby, które zamówiły coś na początku nadal wspierają moją przygodę z cukiernictwem. Chciałabym Wam wszystkim życzyć Wesołych Świąt i podziękować za ten rok, gdzie zamówiliście dużo ciast, tortów czy innych słodyczy i zaufaliście mi. :) Mam nawet swój tag, ale nadal nie wiem czy działa tak jak powinien ( zapraszanko #ponczekpiecze ) xD Przyszły rok zaczynam od szkolenia cukierniczego, które mam nadzieję- da mi jeszcze więcej wskazówek i będę robiła jeszcze lepsze rzeczy () miłego wieczoru!!

P.s wpadajcie na Instagrama hehe Instagram.com/blaszka.kurcze

#pieczzwykopem #gotujzwykopem #katowice #gliwice #zabrze
zapieponczek - Dobra Kochani, trochę #chwalesie 
Kiedyś @Phillippus zamówił ode mnie ...

źródło: comment_QNbguwwze9ra5w9sVb2XQyn6ccohGuep.jpg

Pobierz
  • 45