Wpis z mikrobloga

O k---a mirki słuchajcie tego xD

Kumpel gra w B klasie. W jego drużynie jeden gość ma(miał) różowego od jakichś 5-6 lat.
Kilka miesięcy temu się oświadczył.
Wesele zaplanowane na wrzesień 2020. Cała drużyna zaproszona.
Miesiąc temu gość sprzedał swój telefon koledze od swojej narzeczonej.
Nie usunął ani nie wylogował się z whatsupa.
Nowy właściciel telefon zobaczył jego wiadomości w których pisał do jakiejś laski rok temu że by ją ruchał, wysyłał fotki swojego naganiacza xD
Ślub oczywiście odwołany, zaręczyny zerwane xD
Boże jak można być takim debilem xD
#truestory #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gsmfon
@rales Nie wiem ale już któryś raz się z tym spotykam sporo dziewczyn właśnie się żali że im faceci wysyłają zdjęcia huja jakim trzeba być płytkim aby tak postępować w jaki sposób to może przyciągnąć nie mam pojęcia nawet jeśli chodzi tylko wyłącznie o zabawę to chociaż durnia pokleić trochę.
  • Odpowiedz
@rales: zawsze mnie to zastanawia, ktoś jest sobie w związku i nagle stwierdza ze by sobie jednak wyruchal kogoś innego ale pozostając w relacji? Nie lepiej po prostu się rozstać i dopiero rozkładać nogi/pchać fujarę w inne dziury? XD
  • Odpowiedz
nigdy nie zrozumiem wysyłania zdjęcia swojego c---a. mam prawie 30 lat, zaliczonych tyle cip co cała ta p--------a drużyna b klasy, w sumie. A nigdy żadnej lasce nie wysłałem zdjęcia wacława. Nawet mi to do głowy nie przyszło. Ciekawe czy to ja jestem p----------y czy ludzie, którzy to robią. Na #tinder nie raz od lasek słyszałem, że są goście, którzy po "hej" potrafią od razu wysłać zdjęcia fiuta (link do
  • Odpowiedz
@sylwek2k: 28 ty przygłupie to jest już taka anomalia, że się zdarza 1 na kilkanaście tysięcy prób.
Jeżeli myślisz, że jak mentalny stulejarz ma c-----y pysk, sylwetke i 175 cm wzrostu, ale wyśle lasce zdjęcie ponadprzeciętnego pęta i lasce się nagle ugną nogi to muszę wyprowadzić cię z błędu, ale K---A NIE.
Najpierw skończ liceum, zalicz parę cip (może najpierw złap jakąś za rękę bo nie od razu rzym zbudowano)
  • Odpowiedz