Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
Witajcie użytkownicy wykopu.
Pisze dzisiaj w dość przykrej sprawie i myślę że wyniknie z tego afera ale może to i dobrze.
Wszyscy wiemy, patrząc po wynikach badań, że jednak odżywki białkowe z SFD trochę mają inną zawartość czy to cukrów czy białka niz deklarowana.
Natomiast wczoraj SFD zamieściła publiczny wpis: http://sfdsa.pl/zdrowarywalizacja/

Gdzie dowiedziałem się, że jestem tzw. "fejkiem".
Czyli co? Dopięto mi znaczek "fejka" bo mam właśnie zdanie i potrafię spojrzeć na wyniki badań?
Z całym szacunkiem ale w ten sposób jedynie ta firma się ośmiesza.

Co sądzicie o tego typu praktykach?

Summonuje też innych wrzuconych do tego samego worka. Być może jest ich więcej ale nie chciało mi się oglądać tego całego video.
@kulek1981 @Peter_mountain

#mikrokoksy #silownia #afera #dieta
Pobierz Estetykatopodstawa - Witajcie użytkownicy wykopu.
Pisze dzisiaj w dość przykrej spraw...
źródło: comment_wf1yzca8lwLTIEqvcMMZ6EgCZkjUML0n.jpg
  • 20
@Estetykatopodstawa: W sumie nie wiem czy gościu ma ludzi za idiotów, ale jakiego podwykonawcę stać na produkcję tylko dla jednej firmy i działania bez konsultacji z nią.
Jak nic są dwie opcje: wykonawca kupuje najtańszy półprodukt z chin i przesypuje do własnych opakowań potem sprzedaje SFD. Albo SFD nie jest klientem strategicznym w portfolio producenta i ma na nich wywalone, ale wtedy więcej białek byłoby lipnych a nie jest. I ta
@Estetykatopodstawa: To się dzieje naprawdę? Ktoś taki - https://www.wykop.pl/wpis/30064581/afera-mikrokoksy-sfd-kfd-mistrzowiemarketingu-mist/ widzi trolli w innych, w dodatku wśród normalnych użytkowników i łączy to jeszcze z nami?
Dlaczego ciągle szukają źródła swoich problemów wszędzie, ale nie u siebie? Przecież ten proceder trwa od wieeeelu lat. Bedzie zdrowa konkurencja, jak sie to wszystko skonczy z ich dobrej intencji (w co watpie, choc bardzo bym chcial)
Tworzenie fake kont? Wystarczy wejsc na Badamy Suplementy w profile
@Kasahara: Takie osoby jak @sirroger i @xblvck_codeine wyzbyły mnie strachu
np ten xblvck pali marichuane i codziennie wstawia zdjecie jak kupuje ziolo. I robi to w Polsce, mozna zauwazyc jak wali wiadro w Polskich butelkach itp
Albo ten Roger, chwali się, że specialnie przedawkowywuje leki w celu odurzenia się, wykorzystujac leki nie przeznaczone do tego, aby miec faze.
A mam sie bać pisząc zwykły komentarz w necie, nie wychodzac z domu