Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@coach_przegrywu
Nie wiem czy dzisiaj "gówno" jest wulgarne. A nawet jeśli, to czy jedno "gówno" nadaje całej wypowiedzi wulgarny styl?

No jednak trollowanie, a napisanie dosadnie czegoś o paczce, to dwie inne rzeczy. Też bym się #!$%@?ł, jakbym w opisie umieścił "nie chce książek" i dostał książkę czy #!$%@? film na dvd, gdzie kompa z cd-romem nie widziałem x lat.
Więc z tego też wyciągnijmy konsekwencje, że paczka różniła się od tej,
@coach_przegrywu: o, w skrócie - zbyt subiektywna sprawa, żeby wyciągać z tego jakieś konsekwencje w mojej opinii. Niestety ale taka prawda, jest linczowany, bo przykro nadawcy (może) się zrobiło. To mógł się postarać. Konsekwencje tych wpisów już odczuł, nie będzie lubiany przez pół wykopu. Tak się właśnie kończy łamanie norm społecznych, a nie jakimiś konsekwencjami prawnymi.
@quercy: Ok załóżmy, że masz rację we wszystkim co piszesz- dlaczego prać takie brudy na mirko? To jest tylko wkładanie kija w mrowisko i nakręcanie kontrowersji... dla atencji i plusów?
@Budo: ja nie mówię, że to co zrobił jest okej, bo nie jest okej, ale nie złamał regulaminu, więc nic więcej jak ostracyzm społeczny nie powinno go spotkać, jeżeli sprawiedliwość istnieje ¯\_(ツ)_/¯
@quercy: Wiesz, ja ze znajomymi używamy wobec siebie gorszego słownictwa. "Pieszczotliwie" czasami ktoś kogoś nazwie "dziwką", "#!$%@?", "#!$%@?ą" czy "ciotą", co nie znaczy, że ktokolwiek z nas używa takiego słownictwa poza naszym hermetycznym towarzystwem. Gówno jak najbardziej jest wulgarne a w przypadku opisywania prezentu jest zwrotem obraźliwym.
No ale pomijając - w sumie tak jak teraz patrzę co ostatecznie z tego wyszło, to być może dodawanie OPa do ściany to zbyt
@coach_przegrywu: aktualne wulgaryzmy tracą na znaczeniu, naturalny proces. Kiedyś "niech to szlag trafi" było najgorszym wulgaryzmem, dzisiaj nawet "#!$%@?" staje się neutralnym słowem.
Trzymaj Radka Kotarskiego na ten temat:
https://www.youtube.com/watch?v=gx0ybQazxiQ&t=715s
ale nie w tym rzecz - ludzie, którzy komentują np. dwa pierwsze lepsze od dołu:
@naganiaczherculesa

ja #!$%@? jaki ludzki śmieć xD chciałbym poznać osobę która Ci wysłała paczkę aby podała twoje dane bym ci chętnie gówno wysłał


@typbezoszczednosci95

sram ci
@qmox:
Gurwa może ci się zawartość nie podobać ale nazywanie paczki gównem? Nazywanie tych rzeczy śmieciami? Wartość paczki spokojnie przewyższa te 50zł. To że nie trafił w twój gust to nie oznacza że to gówno. Ten twój pierwszy wpis to dno, trzeba było od razu zrobić rozdajo i powiedzieć że to był nietrafiony prezent, ale nie nazywać tego gównem.Jak dla mnie to trochę buc jesteś.