Wpis z mikrobloga

Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważam za nietrafiony.

Do wygrania rzeczy widoczne ze ze zdjęcia (prócz słodyczy, na te jestem pazerny ( ͡º ͜ʖ͡º)), czyli:
- koszulka adidas, rozmiar M,
- podkładka pod myszkę Razer Goliath,
- film na płycie Chłopaki nie płaczą,
- książka Polska - Wielka Brytania. Od kryzysu sudeckiego do 15 marca 1939 roku.

Losowanie wśród plusujących w niedzielę wieczorem, bez wykluczeń, wygrany pokrywa koszt przesyłki paczkomatem, wysyłka po świętach.
Pobierz qmox - Organizuję #rozdajo mojego prezentu z tegorocznej akcji #wykopaka, który uważa...
źródło: comment_PffqFkraxVq5nUTersbYNESg2Z8bDoI9.jpg
  • 211
@qmox:
Nie udawaj głupszego niż jesteś, serio. Nawet ten wpis nie jest bezcelowy i nie mówię o chęci oddania nietrafionego prezentu, ale o dodatkowym znaczeniu.
Zapytasz o co chodzi? Tańczenie nie jest złe i nikt nie ma prawa się oburzać. Racja, ale tańczenie na pogrzebie już jest nietaktem, tak samo jak ten cały temat. Robienie rozdajo w takich okolicznościach jest bardzo nieeleganckie i powiedziałbym, że świadczy o totalnym braku wyczucia. Chociaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quercy: widzę jak to wygląda, plusuję rzeczy, z którymi się zgadzam xD.
@coach_przegrywu: nadawca już zdążył mi wyjaśnić, że koszulkę wysłał większą ze względów, o których piszesz. Do reszty nie chce mi się odnosić, jest 3, ale widzę że znasz mnie lepiej, niż ja sam xD.

Przejrzyj zdjęcia na tagu, dużo z nich zawiera list. Każdą osobę byś banował z akcji przez to?
@muguet: akurat ciuchy ze sportowych sieciówek często mają dzikie rozmiary, ta M rozmiarowo może odpowiadać S w innych sklepach. No ale to trzeba otworzyć paczkę.

@qmox: ogarniasz, że my wszyscy mamy wylane na to, co z tą paczką zrobisz, chodzi tylko o twój sposób wypowiedzi? Nie musisz zatrzymac tego, ba, możesz powiedzieć, że prezent jest nietrafiony, ale fatalnie jest krzyczeć, że dostałeś gowno. Oglady, dzieciaku.
@coach_przegrywu:
Raz. Ja też nigdzie nie napisałem, że były na 100% używane. Dodałem "może".

Dwa. Nieznajomość regulaminu - w sensie jest taki punkt w regulaminie, że nie można nie znać regulaminu? Myślałem, że wystarczy go nie łamać.

Trzy. Udostępnianie korespondencji? List był anonimowy. Za to powinno dostać połowa wykopu bana, bo co chwilę ktoś wstawia rozmowę z messengera z rodzicem, znajomymi czy swoimi partnerami - bądźmy konsekwentni.

Cztery. Jego kultura. (rozdajo,
@qmox: wiesz, zupełnie inaczej wyglądałaby sprawa jeśli w pierwszym wpisie byś nie użył tagu afera i użył innego języka I tonu wypowiedzi oraz jak teraz byś nie zrobił rozdajo lub nie robił takiego rozgłosu, chociażby przez tag związany z wykopaką. Moim zdaniem ewidentnie chodziło o zasięg i atencję. Tylko tych trzech a raczej aż tych trzech rzeczy się czepiam. Trochę kultury, nawet w internecie nie zaszkodzi.
@quercy za trollowanie jakoś ludzie
@qmox: haha, co za tupanie nóżkami, bo się paczuszka nie podoba.
Myślę, że powinni wysyłać Ci paczki do skutku, aż w końcu panicz coś zaakceptuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)