Wpis z mikrobloga

Można już grać. Jeszcze nie wiem co to za panna, ale podobuje mnie się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie szykuje się nam event podobny do tego włoskiego, bo przed nim był podobny minievent () Do tego ładnie przyozdobiony port teraz jest () No i mikołaj mnie wcześniej odwiedził w tym roku ( ͡ ͜ʖ ͡)
#randomanimeshit #anime #azurlane #baltimore
Pobierz
źródło: comment_RkHGFKoNkl1NY1y08Z9ZYDvpIm04XeKj.jpg
  • 7
@Kamil85R: Zgadza się. W przypadku włoskiego pierwsza faza była tylko po to żeby podlevelować wymienione okręty, a jak się zaczynała druga faza wszedł normalny event ze swoją mapką i trzeba było używać tych okrętów co miały boosta do expa do robienia mapek. Dokładnie to mi chodzi o ten event i ten. Czyli warto podlevelować Akatsuki, Shigure, Shoukaku i Atago oraz zachomikować bullinki, bo najpewniej 26 grudnia wejdzie większy event i
@Kamil85R: ja wczoraj stwierdziłem że mam za dużo bullinek i robiłem limit breaki losowym okrętom xD Ale zostało mi po 6 fioletowych i złotych, więc jestem raczej spokojny, bo tydzień na zbieranie, event z 2 tygodnie, no i pewnie do 1/3 eventowych okrętów nawet nie będzie trzeba używać bullinek ()