Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich dodających znalezisko. Jeśli chcecie dodać swoje znalezisko przez pokazywarkę, zdecydowanie odradzam. Z mojego konta na tym portalu ostatnio dostało się znalezisko na główną. Po jakimś czasie zniknęło. Żadnej informacji, tak po prostu moderator wcisnął sobie dilijt. Zapis z krótkiej dyskusji.

B: "Czemu strona, która stworzyłem na koncie przypisanym do mejla z którego pisze, została usunięta?"

P:"Czego dokładnie dotyczyła strona?

Jeśli została usunięta, jest duże prawdopodobieństwo, że naruszała regulamin serwisu Pokazywarka.pl"

B:"Ciekawy jestem w jaki sposób. Dotyczyła nielegalnych praktyk administratora portal24h, strona trafiła na stronę główną wykopu. Zapewne poskarżył się, a wy bez pytania usunęliście stronę, i teraz znaleziska prowadzi donikąd. Dziękuję za taką współpracę..."

P:"Strona została usunięta TYLKO w przypadku naruszenia regulaminu serwisu.

Nie było spowodowane to czyjąś skargą."

B:"To może chociaż wypadałoby napisać, że strona została usunięta? Albo w jaki sposób regulamin został złamany?"

I na tym nasza wymiana wiadomości się zakończyła. Dziękuję, dobranoc. Nie polecam, Robert Mateja.

#pokazywarka #pokazywarkagonwo #buldupy #niepolecam #robertmatejarekord #gorzkiezale