Wpis z mikrobloga

Hej,
stało się, skończyłem listę dla #rozowepaski :)

Co do samych perfum to wszystko co jest mniej, bądź bardziej ważne na liście się znajduję.
Będę uzupełniał ją z biegiem czasu, jak to robię z listą dla mężczyzn - nie ma Hugo Bossa na niej, a w moim odczuciu linie damską mają trochę lepszą niż męską, więc Orange, czy The Scent mogą się na niej znaleźć.

Dodatkowo musicie wziąć pod uwagę, że wiele z nich to unisexy, więc szczególnie #niebieskiepaski mogą wyszukać w niej coś nowego dla siebie np. takie Black Orchid od Toma Forda.

Kolejną sprawą jest przeznaczenie perfum i mogą być takie sytuację, że możecie się nie zgadzać z tym, co będzie przypisane do danej pozycji.
W tym przypadku, jeśli pojawi się dużo głosów, że dane perfumy to pozycja typowo na wieczór - a jest napisane na co dzień, to jak najbardziej to zmienię.

W sumie tyle w praktyce :)
Jestem z siebie zadowolony, bo natłok pracy związany z listą był duży, a udało mi się w końcu spełnić dane Wam słowo, że taka lista powstanie.
To jak, zarobiłem na dobre whiskey za tą wielogodzinną pracę w Waszych oczach ( ͡º ͜ʖ͡º)?
(Tak, wiem, jak sobie sam kupię xD)
W każdym razie!

Niech czyni swą powinność i pamiętajcie, że PORADNIK JEST ZAWSZE W BELCE TAGU #perfumy!
Link:
https://drive.google.com/file/d/1AovG_om5HsETMjYwtA5lJp17vyCwZBcY/view

Może doczekamy się, że będzie w końcu widoczna na appce, a tymczasem ja chyba nie spojrzę na żadne perfumy już do końca roku ))[]
Pobierz dradziak - Hej,
stało się, skończyłem listę dla #rozowepaski :)

Co do samych perfum ...
źródło: comment_9Rshs26e6lKbu2c7WM3UixIyRPooNPLE.jpg
  • 23
szanuje, gratulacje. Teraz trzeba napisać bota który wykryje słowa klucze „witam, szukam, perfumę, itp” sprawdzi czy różowy czy niebieski i na koniec wypluje mu pdfa z poradnikiem albo dla niebieskich albo dla różowych. Niech ktoś...


@alvaro1989: Robi się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dradziak: Proponuje dodać jeszcze jeden rozdział, czyli klony. Że Cyrus Writer to lepsza wersja Sauvaga za ułamek ceny, xbolt to samo czy minidght oud do interlude. Na pewno jest więcej dobrych klonów, którym warto poświęcić trochę miejsca.