Wpis z mikrobloga

  • 159
Hej,
stało się, skończyłem listę dla #rozowepaski :)

Co do samych perfum to wszystko co jest mniej, bądź bardziej ważne na liście się znajduję.
Będę uzupełniał ją z biegiem czasu, jak to robię z listą dla mężczyzn - nie ma Hugo Bossa na niej, a w moim odczuciu linie damską mają trochę lepszą niż męską, więc Orange, czy The Scent mogą się na niej znaleźć.

Dodatkowo musicie wziąć pod uwagę, że wiele z nich to unisexy, więc szczególnie #niebieskiepaski mogą wyszukać w niej coś nowego dla siebie np. takie Black Orchid od Toma Forda.

Kolejną sprawą jest przeznaczenie perfum i mogą być takie sytuację, że możecie się nie zgadzać z tym, co będzie przypisane do danej pozycji.
W tym przypadku, jeśli pojawi się dużo głosów, że dane perfumy to pozycja typowo na wieczór - a jest napisane na co dzień, to jak najbardziej to zmienię.

W sumie tyle w praktyce :)
Jestem z siebie zadowolony, bo natłok pracy związany z listą był duży, a udało mi się w końcu spełnić dane Wam słowo, że taka lista powstanie.
To jak, zarobiłem na dobre whiskey za tą wielogodzinną pracę w Waszych oczach ( ͡º ͜ʖ͡º)?
(Tak, wiem, jak sobie sam kupię xD)
W każdym razie!

Niech czyni swą powinność i pamiętajcie, że PORADNIK JEST ZAWSZE W BELCE TAGU #perfumy!
Link:
https://drive.google.com/file/d/1AovG_om5HsETMjYwtA5lJp17vyCwZBcY/view

Może doczekamy się, że będzie w końcu widoczna na appce, a tymczasem ja chyba nie spojrzę na żadne perfumy już do końca roku ))[]
dradziak - Hej,
stało się, skończyłem listę dla #rozowepaski :)

Co do samych perfum ...

źródło: comment_9Rshs26e6lKbu2c7WM3UixIyRPooNPLE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Paayor: dokładnie o klonach warto wspomnieć tym bardziej że niektóre są lepsze od wspoich pierwowzórowa i cenowo wychodzą śmiesznie, chyba nikt nie powie że wstyd jest posiadać Cyrusa czy cheesa albo wspomnianego Midnight oud, albo po prostu wypisać je w poradniku w odpowiedniej kategorii cenowej ale obok w nawiasie wspomnieć kogo zapach naśladuje
  • Odpowiedz