Wpis z mikrobloga

Właśnie rozpakowałem moją pierwszą #wykopaka. Paczka od @Kotwpizamie przeszła moje najśmielsze oczekiwania!
To szczególne osiągnięcie, zważając na fakt, że całkowicie rozmijamy się z zainteresowaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zaczynając od początku. Odbierając od kuriera paczkę (już zaczynają wydawać z mobilnych punktów) zaskoczyła mnie waga, prawie z rąk wypuściłem.
Wróciwszy do domu, zacząłem rozpakowywanie. Pierwszy był list, który oczywiście zachowam dla siebie, ale muszę wspomnieć o lekkości pióra, to była dobra lektura!
Zabrałem się za rozpakowywanie kolejnych upominków i z każdym kolejnym uśmiechałem się coraz bardziej :D.
1. Pierniki - bajka. Gdy w liście czytałem o barwniku, to zastanawiałem się o co chodzi. Oko Saurona - miazga, robisz wypieki na zamówienie?
2. Majonez, przyda się na następne święta, już nie muszę kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Z książką trafiłeś idealnie, właśnie niedawno czytałem bardzo podobną pozycję i bardzo mi się podobała.
4. Jak rozpakowywałem świeczkę, to myślałem, że tradycji stało się zadość i to kubek :P
5. Aragorn - co tu dużo mówić, strzał w dziesiątkę () Już trafił w zaszczytne miejsce na biurku.

Oprócz tego kupa słodyczy, które chyba będę jadł do następnych świąt.
Dzięki raz jeszcze, świetna robota!

#wykopaka #chwalesie #lotr #wladcapierscieni
źródło: comment_GdtPQ44O3blM5EeYzrYr6ujM1OFMUz5J.jpg
  • 25
@Zsan: super, że Ci się podoba! ( )
Piernikami się bardzo stresowałem czy będą pasowały pod to, co lubisz z lotr i czy będą przede wszystkim to przypominały XD
Jeszcze raz, Wesołych Świąt! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: