Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju może być dobrze, gdy taki #kamysz z #psl zaciąga kredyt na passata w mBanku, w rozliczeniach daje ze ma działki rolne, jakieś mieszkanie 82 metry o wartości 600 tys. Adrian #zandberg z #razem ma z kolei 7 tys. w oszczędnościach oraz wielki sukces, mieszkanie za 1 mln bez kredytu. A wisienka na torcie jest #bosak #konfederacja który ma łącznie 10 tys. oszczędności i daje w oświadczeniu, że zarobił na umówie o dzieło 11 tys. złotych u Winnickiego. Pomijam takie dzbany jak ta z #lewica co zaciągnęła kredyt konsumpcyjny na 86 tys złotych w city handlowym xD

Czy tylko ja chciałbym aby posłowie w oświadczeniach majątkowych wykazywali wysokie oszczędności ? Nie wiem #!$%@?, dziwny jestem, ale wolałbym żeby Ci ludzie jakoś uwiarygodnili to ze potrafią zarządzać pieniędzmi. Ja wiem, że duża cześć z tego jest przepisywana na żony, albo chowana po skarpetach, ale to aż śmieszne gdy mam więcej oszczędności niż poseł... no może oprócz tych z lewicy, bo Ci to tylko za cudzy hajs Baluj, wiec te #!$%@? kwoty się zgadzają.

#polityka #prawica #lewica
  • 30
@niezdiagnozowany: przecież to powinno być jedno z kryteriów oceny kandydata. Każdy powinien mieć oświadczenie majątkowe przed przystąpieniem do wyborów. W życiu bym takiego cymbała, który zaciągnął kredyt konsumpcyjny, nie wziął pod uwagę. Albo #!$%@? gościa, który będąc 4 lata w sejmie dyma na umówie o dzieło u jakiegoś posła. Wiadomo, wałem śmierdzi na kilometr, ale to mówi dużo o samej osobie.
@True_freedom Tylko Konfederacja chce zmienić ten stan. To tak jakbyś teraz wytykał Korwinowi, że jak taki człowiek może zlikwidować socjale i obniżać podatki, skoro sam bierze 500+ xD
@krzych0: no fakt żaden menager nie będzie z siebie robił małpy za taką kase jak 8 czy 9 tysi w Polsce.

Powiem więcej, żaden człowiek który przepracował w tym kraju chociaż 3 lata nie będzie pierdzielił takich bzdur jak Ty. Myślisz że specjaliści czy menagerowie przexiętnie w polsce zarabiają po 50 000? Youtuberów się za dużo naoglądałeś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@True_freedom: popatrz na oswiadczenia radnych mniejszych miast. Tam jest cala prawda. Np. w rzeszowie po 200k oszczędności to norma.

Czolowi politycy wcale nie są biedni!

To że w oswiadczeniach wykazują malo to jest właśnie ich zaleta, to jest UMIEJĘTNOŚĆ ukryć te pieniądze.

Moim zdaniem powinieneś być dumny jak sprytnie potrafili to ukryć.

No chyba ze wierzysz w te oswiadczenia xD
Powiem więcej, żaden człowiek który przepracował w tym kraju chociaż 3 lata nie będzie pierdzielił takich bzdur jak Ty. Myślisz że specjaliści czy menagerowie przexiętnie w polsce zarabiają po 50 000? Youtuberów się za dużo naoglądałeś


@Pieskor: Nie znam żadnego dobrego managera co zarabia mniej niż 10 000 pln znam parę osób zarabiających powyżej podanej przez Ciebie kwoty. Dobrych specjalistów też rynek wycenia na 5cio cyfrowe kwoty. Nie wiem jakie jest
Czy tylko ja chciałbym aby posłowie w oświadczeniach majątkowych wykazywali wysokie oszczędności ?


@True_freedom: A to wysokie oszczędności w gotówce to jakiś wysoki wyznacznik umiejętności zarządzania pieniędzmi? Myśli chyba tak tylko ktoś kto nie ma pojęcia o zarządzaniu pieniędzmi.

Pieniądze leżące w gotówce jako oszczędności na czarną godzinę nigdy nie powinny być duże.

Po pierwsze to przechowywanie ich gdy się jest majętnym jest obarczone ryzykiem, po drugie się na nich nie