Wpis z mikrobloga

Jak w tym kraju może być dobrze, gdy taki #kamysz z #psl zaciąga kredyt na passata w mBanku, w rozliczeniach daje ze ma działki rolne, jakieś mieszkanie 82 metry o wartości 600 tys. Adrian #zandberg z #razem ma z kolei 7 tys. w oszczędnościach oraz wielki sukces, mieszkanie za 1 mln bez kredytu. A wisienka na torcie jest #bosak #konfederacja który ma łącznie 10 tys. oszczędności i daje w oświadczeniu, że zarobił na umówie o dzieło 11 tys. złotych u Winnickiego. Pomijam takie dzbany jak ta z #lewica co zaciągnęła kredyt konsumpcyjny na 86 tys złotych w city handlowym xD

Czy tylko ja chciałbym aby posłowie w oświadczeniach majątkowych wykazywali wysokie oszczędności ? Nie wiem #!$%@?, dziwny jestem, ale wolałbym żeby Ci ludzie jakoś uwiarygodnili to ze potrafią zarządzać pieniędzmi. Ja wiem, że duża cześć z tego jest przepisywana na żony, albo chowana po skarpetach, ale to aż śmieszne gdy mam więcej oszczędności niż poseł... no może oprócz tych z lewicy, bo Ci to tylko za cudzy hajs Baluj, wiec te #!$%@? kwoty się zgadzają.

#polityka #prawica #lewica
  • 30
  • Odpowiedz
@krzych0: piszesz dużo, ale mało konkretów, podaj z życia te przykłady - ludzi co znasz cokolwiek, miasto - zawód - stanowisko - doświadczenie - płaca brutto/netto, odsyłanie do raportów przy tej ilości tekstu to niepoważne, można krótko a jasno inaczej to bicie piany.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: O #!$%@?, przyszedł Pan ekspert profesor ekonomii. Wychowany w Polszy w XXI wieku, gdzie kredyty bierze się na wszystko. Idziesz na zakupy po szczoteczkę do zębów bach kredyt ! Kredyt nie jest niczym złym, tylko robi z Ciebie niewolnika banku, który żyje ponad stan za cudze pieniądze xD #!$%@? że zawsze zwracasz więcej, ale kredyt konsumpcyjny jest bardzo doooobry. Oszczędzanie jest na lamusów, rozumiesz to ? Oszczędzają tylko frajerzy.
  • Odpowiedz
@zino: moja branża, big farma - pracownik na średnim stanowisku zarabia 10 k brutto, specjalista 13-15 k brutto, managerowie zarabiają 15k w górę. Gdy powstawał projekt ABK to na niższe stanowiska nikt nie chciał aplikować, bo stawki nie były w ogóle konkurencyjne. Dopiero wyższe stanowiska, w tym stanowisko prezesa wzbudzało zainteresowanie branży, bo prestiż plus duża kasa (34 k brutto). Dlatego zgodzę się, że państwowka nie jest konkurencyjna. Tak jak
  • Odpowiedz
@mars10: właśnie dlatego jestem zmartwiony, bo transparentność to podstawa zaufania do człowieka. Jeśli goście kombinują tak, aby tylko fiskus im się do dupy nie dobrał, albo co gorzej aby wyborcy nie mówili że się dorobił, dorobkiewicz #!$%@?, to jest bardzo źle. Oczywiście istnieje duża szansa na to że pokradli ogrom kasy i boją się konekwencji, ale nikogo za rękę nie złapałem. Bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że prezes Kaczyński,
  • Odpowiedz
big farma


@True_freedom: big farma oraz ABK - co oznaczają te skróty, jaka branża, średnie stanowisko to kto ?
ile zostaje kasy po wydatkach ? prezes coś slabo zarabia w porównaniu do pracowników, i takie życiowe pytanie: w nawiązaniu do tej pracy, która zapewne pochlania większość życia - czy jesteś dzięki temu szczęśliwy ? jak często te uczucie się zdarza ? jak nie, to czego brakuje, ile masz godzin na
  • Odpowiedz
13 lat doświadczenia od 6 jako manager sprzedaży w dużej korpo IT Zarobki 20k mc


@krzych0: tak jak sądziłem IT, to ile zostaje kasy po roku pracy, oszczędności,

poza tym krzychu obudź się, świat to nie tylko IT i korpo, nie każdy kocha korpo, sprowadziłeś dyskusję na złe tory, opowiadałeś o swoim świecie, i módl się dużo, aby jak najpóźniej, bo artificial intelligence is coming.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Big farma to ogólne pojęcie na branże farmaceutyczną. Ja pracuje w badaniach klinicznych, zarobki na stanowisku monitora badan wynoszą od 10 tys burtto na początek, do 17-18 tysięcy jeśli ktoś jest tzw. Seniorem. Jest bardzo dużo różnych stanowisk, wiec podaje widełki dla najbardziej archaicznego. Oprócz tego masz rożnej maści managerów,, zazwyczaj zarabiają 15 tysięcy w górę, gora to i nawet 50 tysięcy. Oprócz tego masz samochód służbowy z 1000
  • Odpowiedz
Big farma to ogólne pojęcie na branże farmaceutyczną


@True_freedom: No co ty?

Ja pracuje w badaniach klinicznych, zarobki na stanowisku monitora badan wynoszą od 10 tys burtto na początek, do 17-18 tysięcy jeśli ktoś jest tzw. Seniorem.


@True_freedom: Co mnie obchodzą twoje zarobki? Aplauzu szukasz? Po co ten twój wywód w ogóle który gówno się odnosi do mojej wypowiedzi i tego, że pierdzielisz bzdury?
  • Odpowiedz