Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc w skrócie, prawdopodobnie zostanę ojcem w wieku 20 lat. Moja dziewczyna (21) ma nieregularne miesiączki. Około 5 miesięcy temu pękł jej torbiel na jajniku, ale obyło się bez większych nieprzyjemności. Oczywiście, hospitalizacja itd. Od tego czasu te miesiączki trochę się uregulował ale jednak nie do końca. Teraz twierdziła że powinna dostać w okolicach 12 grudnia. Minęło więc prawie 6 dni, ale nie mogę jej przekonać do tego aby zrobiła test ciążowy, bo zbyt się boi. Twierdzi że czuje się tak jakby miała dostać miesiączki. Nie wiem już co robić, najlepiej byłoby żeby zrobiła ten test, ale mówi że woli zaczekać. Nie powiem, trochę przybija fakt że może być w ciąży, co prawda planowaliśmy dziecko, ale później. Trzeba będzie podjąć rękawice w razie faktycznej ciąży, choć na razie żyje nadzieją że to nie to. Stres mnie wykańcza.
#ciaza #okres #medycyna #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: niech zrobi test.
Brak testu nie gwarantuje braku ciazy. Zrobi i będziecie mieć jasnosc.

A na przyszłość, jeżeli nie leczy się hormonami wpływającymi na cykl- niech zacznie się obserwować (temperatura, sluz) - przy nieregularnych miesiączkach monitorowanie cyklu jest bardzo przydatne.
OP: @glassmice nie wiem skąd sobie wymyśliłeś że nie korzystam z prezerwatyw, więc takie #!$%@? to możesz zatrzymać dla siebie.

@skrytyzolw musiała odstawić tabletki bo jej orgaznim bardzo źle je znosił. Ogólnie to miała być ustawiona do ginekologa po świętach w swoim rodzinnym mieście więc przez 2 miesiące ich nie brała

@OttDog jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej jednak być cicho

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak korzystałeś z gumki, a ona nie pękła itp. to prawdopodobieństwo, że jest w ciąży jest bardzo małe. Więc nie panikuj. Jak nie chce zrobić testu to nie naciskaj. Zresztą może jej wyjść negatywny (tylko 6 dni się spóźnia). Jak w ciągu następnych 10 dni nie dostanie okresu to najbardziej sprawdzoną metoda jest badanie krwi na HCG.
Zresztą może jej wyjść negatywny (tylko 6 dni się spóźnia)


@CzerwonePomelo: Test ciążowy jest wiarygodny już w dzień spodziewanej miesiączki. Pomyliło ci się z ilością dni od zapłodnienia. Przy czym jeśli ktoś ma nieregularne cykle to zgadzam się, że najbardziej wiarygodna jest beta z krwi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: test ciążowy 10zł... Moja właśnie w okresie zimowym potrafiła mieć miesiączkę opóźnioną o 3 tygodnie. Kiedyś nawet poszła przy takim opóźnieniu do ginekologa bo testy negatywne a miesiączki brak, powiedział jej, że kobieta ma 10 miesiączek w roku (nie 12 jak ludzie myślą) więc takie rozjazdy są naturalne, sprzyjają im dodatkowo zmiana pór roku ewentualnie jakiś okresowy stres. Nie panikuj (ʘʘ)
Skoro używacie gumek i nic nie pękło, to gratuluję - twoje plemniki ewoluowały i wykształciły wiertło do przebijania prezerwatyw.


@sillygiraffe: po #!$%@? siejesz fermat, prezerwatywa to nie jest 100% bezpieczeństwo, może #!$%@?ł fiflokiem po drugiej stronie przed założeniem, takie rzeczy się zdarzaja