Wpis z mikrobloga

Sky tower we Wrocławiu to architektoniczne nieporozumienie.Niedość że przypomina #!$%@? to zupełnie nie pasuje do niskiej zabudowy miasta i widać to praktycznie z każdego miejsca.Fajnie by ten budynek wyglądał w Warszawie w sąsiedztwie innych wieżowców ale nie wrocku.I tak będzie stał osamotniony na długie lata bo wątpię by znalazł się inwestor chętny wyłożyć pieniądze na tego typu budowle poza inne miasta niż najbardziej reprezentatywną stolicę.

#wroclaw. #architektura
  • 23
@klokupk w takim razie musiało się coś zmienić... Albo próbują to ratować jakkolwiek, więc rozdają na prawo i lewo oferty. Przecież tam nie ma ludzi a kawałek dalej jest Wrocławia xD
Co więcej SkyTower nie jest żadną zachętą do zamieszkania w tamtych okolicach, bo to nie jest strategiczny punkt miasta
@neXes: Jedyny problem to taki, że według oryginalnych planów obok Sky Tower do Hotelu Wrocław miały tez być kolejne wieżowce. Na parkingu EPI w teorii też jest planowany jakiś wieżowiec. Niestety nie wyszło i jest jak jest.
@Gothagami: Czy ja wiem czy w większości stoją puste? Było trochę zmian w najemcach i tyle. Generalnie mieszkanie niedaleko tego potworka złe nie jest bo jesteś w centrum. Także jakiś tam plus jest.
@Gothagami: to że miała być zamknięta galeria w sky rowerze to są plotki, które wyniknely z click baitow o tym że zamknęli część restauracyjną (do remontu). Tak mi się zdaje. A mieszkałam obok skaja dwa i pół roku i mieszkało mi się bardzo dobrze, bo w skaju jest Rossman xD Polecam też zobaczyć jaka kolejka z tyłu się ustawia na wjazd na punkt widokowy xd A samo osiedle jest spoko bo