Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o "Patointeligencje", to ja już wiem co się stanie w najbliższych tygodniach.

Dzień Dobry TVN zrobi wywiady z psychologami z SWPS, Filip Chajzer #!$%@? z mikrofonem pod Batorym pytając o obciągnie w Złotych Tarasach, w mediach ogólnonarodowa debata polityków na temat dzisiejszej młodzieży. Role ekspertów pełnią Adam Zdrójkowski i Roxi Węgiel. Pogadanki na lekcjach wychowawczych, rozmowy z pedagogami szkolnymi. Karolina Korwin Piotrowska pisze coś o głosie pokolenia, Maciej Dąbrowski robi strzał z dupska na ten ważny temat, Kuba Wojewódzki próbuje zaprosić "Matę" do programu ale ten odmawia.

Profesor Matczak wyzywa na intelektualne solo każdego polityka PiS, który powie mu, że wychował ćpuna i degenrata.

Ja tylko przypomnę, że po "sali samobójców" okazało się, że połowa nastolatków to emo z depresją, po "galeriankach" połowa młodych dziewczyn dawała dupy za torebkę. Teraz okaże się, że połowa młodzieży to patointeligencja.

TRZYMAJCIE SIĘ W TYCH LICEACH!
I NIE ZESRAJCIE W TYM TVN XD

źródło
#pasta #polskirap ##!$%@? dorobilem #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu
Naturmensch - Jeśli chodzi o "Patointeligencje", to ja już wiem co się stanie w najbl...

źródło: comment_3JnGVjRGRp84waXPYACQ2pUxE5YF4AgD.jpg

Pobierz
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czesc małolaty. Jest jakaś chętna na torebkę? KRK20CM here, mata i KęKę wielcy artyści som