Wpis z mikrobloga

@CuckCuckKlan: W dorosłym życiu raczej normik, ale jakbym musiał się postawić po jakiejś stronie barykady to zdecydowanie bardziej przegryw, niż chad. Patola raczej też nie, chodziłem do najlepszego liceum w mieście. W szkole średniej wystarczyło być jakimś, w sensie być charakterystycznym i powodzenie było. Wnioskuję nie tylko na moim przykładzie. Właśnie dlatego piszę, że paradoksalnie jako dorosły jest trudniej, bo spora część lasek już pozajmowana a wbrew przekonaniom wykopków jednak większość
  • Odpowiedz
W szkole średniej wystarczyło być jakimś, w sensie być charakterystycznym i powodzenie było


@Ld93: No tak, 1 zasada podrywu wystarczy nie być brzydkim, tylko co zrobić ma taka osoba jak ja która jest skazana na sterydy w infekcjach, a od tego się grubnie.Czasami aż mnie kroci, żeby #!$%@?ć całe to zdrowie i zacząć się szprycować... Nie próbuje nawet udowadniać, że wiesz co to jest być pozbawionym seksu przez 33 lata, bo
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan:

osoba jak ja która jest skazana na sterydy w infekcjach, a od tego się grubnie


Wybacz jeśli jestem ignorantem, bo się na tym nie znam ale skoro i tak bierzesz sterydy ze względów zdrowotnych to jakbyś poszedł na siłkę to byś nie miał turboboosta?

Nie próbuje nawet udowadniać, że wiesz co to jest być pozbawionym seksu przez 33 lata, bo jak sam stwierdziłeś jesteś normik. I nie chodzi o seks
  • Odpowiedz
tak bierzesz sterydy ze względów zdrowotnych to jakbyś poszedł na siłkę to byś nie miał turboboosta?


@Ld93: Są różne rodzaje sterydów. Od antyhistaminowych się nie nabiera masy, bo one są przeciwko atakom kaszlu i stanom zapalnym.

The steroids in asthma medicine are a different type of steroid than the muscle-building, hair-growing kind.


https://www.uofmhealth.org/health-library/abo6502

Poza tym mam w chooj swojego testosteronu ( 186 cm, 108 kg, łysienie na głowie, barki i plecy
  • Odpowiedz
W moim mieście jakiś czas temu było głośno o trójkącie w toalecie w techbazie w wykonaniu pierwszoklasistów po podstawówce. Nakrył ich nauczyciel ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: A dlaczego dziewczyna, która została zgwałcona/nie potrafiła powiedzieć nie, miałaby być dziewicą XD??? Uprawiasz seks to nie jesteś dziewicą/prawiczkiem, nigdy go nie uprawiałeś/aś to jesteś dziewicą/prawiczkiem - to jest proste jak konstrukcja cepa.
  • Odpowiedz
@berber123: Bardziej bym powiedział, że w stereotypowym mniemaniu prawiczek czy dziewica zależy od tego czy byłą penetracja. Seks oralny tylko trochę wyłamuje się z tego konceptu. Niby seks, ale beniz into bagina nie ma.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarek_Bzoma: o #!$%@? wykop odkrywa świat, no ale co się dziwić jak tu ma być DZIEWICA 30 LAT I PO SLUBIE. A potem sznur, bo życie to coś innego.
  • Odpowiedz
W dorosłym życiu raczej normik, ale jakbym musiał się postawić po jakiejś stronie barykady to zdecydowanie bardziej przegryw, niż chad.


@Ld93: Przegrywy życie by poświęciły za pukanie się w tym wieku, a ty nazywasz siebie przegrywem? Jesteś minimalnie na pograniczu Chadlitem.
  • Odpowiedz