Wpis z mikrobloga

Jesli to nie bajt no to co mozna zrobic w tej sprawie? Nic?! No nic można zapytać jaki smak miało nasienie i tyle. Fama poszła juz dziewczyna jest skończona albo po 150 zł będzie ciągła w szkole. Druga kwestia jak to wypłynęło? @Jarek_Bzoma
  • Odpowiedz
@zelaznymezczyzna11: to co będzie kiedyś niema znaczenia ale pomyśl kiedyś bedzie na imprezie jak juz bedzie dorosła cos znaczyła w zyciu i ktos pierdo^nie głupim zartem albo coś powie albo niedaj boze spotka kolege xDD
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: dziewica to osoba która nie uprawiała seksu, w jakiejkolwiek formie. Jak była naciskana to jest jej problem, że dała się postawić w takiej sytuacji. Tu nie chodzi o kawałek skóry, tylko o relację w głowie
  • Odpowiedz
@AssRock: > @Ld93: Przegrywy życie by poświęciły za pukanie się w tym wieku, a ty nazywasz siebie przegrywem? Jesteś minimalnie na pograniczu Chadlitem.

@AssRock: Napisałem, że jestem raczej normikiem, ale JEŻELI musiałym wybrać to bliżej mi do przegrywa niż do chada. Introwertyk here, praktycznie brak znajomych, kilka sylwestrów i każde urodziny spędzane samotnie, lekka fobia społeczna. Fakt, że przez 26 lat udało mi się zbałamucić kilka dziewczyn nie czyni
  • Odpowiedz
@PrzegrywWykopek: #!$%@?, jak sprzedawca w sklepie Ci coś wciska to też uważasz że Cię zmusza? XD
Nacisk jest w życiu człowieka obecny zawsze i wszędzie, nie wiem co Ci jakaś loszka wciska - ale rozpatrywanie dziewictwa pod względem „on mnie zmusił/zmanipulował więc nadal jestem dziewicą” to bzdura.
Kobieta jeżeli facet jest jej pierwszym jest do niego bardziej przywiązana i jest większa szansa na to, że będą szczęśliwym małżeństwem.
  • Odpowiedz