Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam taki problem, że jestem za bardzo oszczędny, no #!$%@? jestem po prostu żydem strasznym xD Generalnie to jak byłem dzieckiem, nie przelewało nam się w domu no i rodzice zawsze starali sie przyoszczedzić jakiś grosz. Mi tez ciezko bylo wydac pieniadze, ktore dostawalem np zeby cos sobie czasem kupic w sklepiku szkolnym, wolalem je zbierac, a zjeść normalnie w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czesto byly tez sytuacje, ze szlismy z kolegami na jakies lody, a ja ich nie kupowalem, bo bylo mi szkoda pieniedzy. Jak juz bylem nastolatkiem, to przeprowadzilismy sie gdzie indziej, rodzice zmienili prace i komfort zycia dosc nam sie polepszyl. Dostawalem normalne kieszonkowe, rodzice chcieli mi kupowac co tylko chcialem, na przykład spodobały mi się buty za 500 zł kiedyś w sklepie, no i chcieli mi je kupić, a ja gdzieś z tyłu głowy zawsze miałem dawną sytuacje #!$%@? sytuacje finansowa w domu i nie chciałem. Koniec końców i tak je zamówiłem, ale za 350 zł na internecie zeby przyoszczedzic. No i tak lata mijały, ja zadnych wiekszych wydatkow swoich nie miałem, w wakacje pracowalem i odkladalem kieszonkowe. Doszło do tego, że konczac szkole, mialem odlozone jakies 10k, dla jednych duzo dla drugich malo, dla mnie to było coś.Tylko ze co z tego, jak ja #!$%@? zakup czipsow za 5 zł potrafię analizować cała drogę do sklepu, a zeby wyjechac gdzies ze znajomymi za 500 zł musiałem to analizować 2 tygodnie i koniec koncow pojechalem, ale probowalem na wszystkim przycebulic. Teraz pracując też staram sie jak najwiecej odłożyć, ale #!$%@? co z tego jak mi na wszystko szkoda i tylko trzymam te pieniadze na koncie. Boje sie myslec, co byłoby jakbym miał dziewczyne i bym musiał jej coś kupować, ale chyba na razie mi to nie grozi XD Pomocy jak sie z tego wyleczyc
#pomocy #psychiatria #psychologia #cebula #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: mam takiego szwagra jak ty. #!$%@? złotówy z kupki nie zabierze. On myśli, że jest bossem bo jeździ starym pegeotem, przy którym sam dłubie i minimalizuje wydatki na samochód. A pół rodziny się zastanawia czemu moja siostra tak dziaduje z dziećmi. Jeden syn w przechodzonych ubrankach z lumpeksu chodzi, a drugi przechodzonych ubrankach po starszym bracie :D I nie, tu nie chodzi o to w czym te dzieci chodzą. Chodzi