Wpis z mikrobloga

spróbuję, aczkolwiek nie wygląda to w tym przepisie zbyt smakowicie, jak gdyby nie było w niej żadnego sosu.


@Bellie: nie wygląda smakowicie? Ja właśnie jak zobaczyłam ten przepis kiedyś na mirko to pierwszy raz w życiu zrobiłam carbonarę, bo tak mi te zdjęcia ochotę narobiły :D I jest pyszna. Tylko sęk w tym, że trzeba dobrze zrobić, żeby się żółtko nie ścięło, wlać je na koniec i szybko mieszać jak
  • Odpowiedz
uuu ja to tylko carbonara bez śmjetany, pOwTaRzAm bEz śMjEtAnY JaK W PrAwDzIwYcH WłOcHaCh, jestem k---a wielkomiejskim sybarytą, jestem junior account managerem w centrum usług wspólnych za 4k, jestem k---a kimś!
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: w dobrej knajpie żółtko wbijają surowe. Mnie nie brzydzi, nawet zapytałem skąd, bo sam bym zamówił. Bardziej mnie zastanawia co to za ser, bo na parmezan nie wygląda


Co xd z żółtek robisz sos mieszając z tartym parmezanem i pieprzem, a nie wbijasz żółtko na koniec
  • Odpowiedz
  • 0
@hellyea a ja się spotkałem w różnych restauracjach właśnie z żółtkiem wbitym na wierzch. No ale na miejscu można sobie na gorąco to rozmieszać i fajnie się zetnie ale na dowóz to chyba nie zadziała.
  • Odpowiedz