Wpis z mikrobloga

@KijwMrowisku: Nigdzie powyżej nie jest napisane, że myślisz inaczej. Jest jedynie napisane, że nie każdy kto ma zasadniczo odmienną wizję rzeczywistości od ciebie jest trollem. Jeśli masz problem z logicznym zrozumieniem obu twierdzeń i znalezieniem różnicy to polecam wrócić do gimbazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KijwMrowisku: zapewnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytałeś skąd moje stwierdzenie że myślisz inaczej więc dostałeś odpowiedź wykazującą że nigdzie takiego stwierdzenia nie ma. I na serio uważam że program gimnazjum (przynajmniej starego gimnazjum, nie wiem jak teraz wygląda program nauczania w podstawówkach XD) zakłada rozwój zdolności logicznej dekonstrukcji i analizy zdań. Pozdrawiam serdecznie
@Buniu: Różnię się na przykład tym, ze nie pozwoliłbym sobie na "utopienie całego miotu, bo akurat nie potrzebuję szczeniaków". Więc daruj sobie te swoje pomówienia z dupy. Humanitaryzm i pogląd o służebności psów nie wykluczają się.
Za to gdybym stracił kontrolę nad swoją suczką i ta została by zbałamucona przez samca to pozwoliłbym sobie na legalne uśpienie jej niepotrzebnych dzieci u weta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Buniu: a po co płacić za sterylizację. Lepiej w razie czego obciążyć kosztami aborcji właściciela samca. A o konsekwencjach źle przeprowadzonej sterylizacji to nawet myśleć nie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)