Wpis z mikrobloga

Różowe krechy są serio śmieszne... Jak facet mówi, że nie chce laski z przebiegiem, o watpliwej przeszłości seksualnej, że ważna jest dla niego czystosć przedmałżeńska, to jest natychmiast przez te różowe krechy wyśmiewany, obniżają jego wartosć, że ma jakiś problem z własną seksualnością itp. bzdury. Śmieszne są te po karuzeli #!$%@?ów, które myslą, że wciaż mają szanse na stały związek, a ich wątpliwa przeszłość seksualna w niczym nie przeszkadza... otóż przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) : https://www.livescience.com/55104-sex-partners-and-divorce.html

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #seks #redpill
  • 34
@Jestembogaty: każdy ma prawo stawiać wymagania jakie chce. Powiedzmy sobie jasno - ty masz prawo wymagać, żeby dziewczyna była dziewicą tak samo ona ma prawo wymagac innych rzeczy. Nie-dziewice, którym powiesz w twarz, że jej nie chcesz, bo ktoś już ją nabił na kolbę, będzie Cię oczerniać, bo po 1 czuję się odrzucona, a po drugie podswiadomie wie, że tego dziewictwa nie da też swojemu przyszlemu mężowi. Będąc zupełnie szczerym 90%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestembogaty: no ale w sumie dlaczego laska ma nie mieć szansy na stały związek? nie mówię tu w sumie o karuzeli #!$%@?ów ale jak miała życie seksualne przed i chłopak też nie jest prawiczkiem to wymaganie dziewictwa mija sie z celem, mój różowy miał jakieś swoje epizody podobnie jak ja ale odrzucanie jej przez to jest co najmniej objawem czegoś nie tak w główce xD
@Jestembogaty: a gdzie znajdziesz dziewice? Bo nikt nie będzie chciał 30letniego przegrywa za męża. To że zwiększa ryzyko nie znaczy że każdy związek będzie taki. A wierząc osoby się nie rozwodza bo po prostu nie wyppada
@Jestembogaty: każdy może robić co chce, ale musi się liczyć z tym, że danej osobie w sytuacji gdzie ma być coś więcej może z kolei to nie odpowiadać i może się zawinąć.
Ale największa beka z podwójnych standardow typu ons już spoko, odbierdol się od tej dziewczyny stulejaszu, ale jak koleś idzie na dziwki to już kwik przepotężny i w ogóle szkalowanie zupełne takiego faceta się zaczyna przez różowe. Nie wszystkie,
@Jestembogaty: Tak, mam małe szanse na trwałe małżeństwo bo mi żaba z tagu przegryw tak mówi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą przecież w tych badaniach, którymi się posiłkujecie ta tendencja do rozwodu rośnie wraz z liczbą partnerów, a nie działa na zasadzie, że 1 bolec = zapraszam do utylizacji. XDDD

Tak btw. to co to ma do mężczyzn, którzy już seks uprawiali, oni też mają takie nikłe
I ostatni przykład, uznajmy że sobie znajdziesz dziewczynę, kochacie się i ona jest dziewicą. Zrywasz jej banderolę, związek się rozpada i co? Dziołcha do utylizacji bo ją "zużyłeś"? XD


@holly_satan: a rozumiesz, że ludzie wstrzymujacy się do ślubu, robia to dlatego, że mają odpowiednie poglady i te odpowiednie poglady pozwalają im utrzymać zdrowo funkcjonujacy związek?