Wpis z mikrobloga

Różowe krechy są serio śmieszne... Jak facet mówi, że nie chce laski z przebiegiem, o watpliwej przeszłości seksualnej, że ważna jest dla niego czystosć przedmałżeńska, to jest natychmiast przez te różowe krechy wyśmiewany, obniżają jego wartosć, że ma jakiś problem z własną seksualnością itp. bzdury. Śmieszne są te po karuzeli #!$%@?ów, które myslą, że wciaż mają szanse na stały związek, a ich wątpliwa przeszłość seksualna w niczym nie przeszkadza... otóż przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) : https://www.livescience.com/55104-sex-partners-and-divorce.html

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #seks #redpill
  • 34
  • Odpowiedz
@holly_satan: twoj obecny facet też cię kopnie w dupę jak poprzednie, gdy tylko sobie cię porucha i się znudzi. A potem pojawi się kolejny co ma przebieg jak TIR z biedronki i znowu będziesz w niebowzieta, bo was ciagnie do facetów, ktorzy mają spory przebieg:
J.....y - @holly_satan: twoj obecny facet też cię kopnie w dupę jak poprzednie, gdy t...
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Naukowcy tak samo mówią o szkodliwości szczepionek, a w Trzeciej Rzeszy naukowcu się produkowali o czystości rasowej rasy aryjskiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są różne badania, nie wszyscy są potwierdzone.

Uważam, że część prawdy w tym może być, ale życie jest tak skonstruowane i ma tyle rozmaitych aspektów, które wpływają na związek, że ciężko powodzenie czy niepowodzenie zrzucić na jeden czynnik.
Masz prawo do swoich poglądów,
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Tak, tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naucz się sztuki jakiejś normalnej rozmowy, bo chciałam sobie z Tobą podyskutować normalnie, częściowo się z Tobą zgodzić i może się dowiedzieć czegoś nowego, a dostałam stek wyzwisk, bo Ci brakuje podstawowej kultury i obycia.
  • Odpowiedz
@holly_satan: bo przez takich ludzi się wyludnia, bo kto normalny chcialby po kimś poprawiać i rodzine zakladać z laską o wątpliwej przeszłości? Tak tak; "ja miałam tylko dwoch" - a ja w to nie wierze. A co do faceta, to też jest spore prawdopodobieństwo, że tak zrobi, skoro mówiłaś, że ma spory przebieg, to huż wiele razy tak zrobił.

  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Jest wyzwiskiem, wierzyć mi nie musisz bo tego nie potrzebuję.

Dobra, ale pisanie w wulgarny sposób, że mnie wyrucha i kopnie w dupę nie jest normalne.

Dopisujesz ludziom historie, które nie mają miejsca. Idź po prostu produkować się dalej, bo nie mam zamiaru z takim człowiekiem rozmawiać.

Nie wiem skąd Ty bierzesz tę teorie o wyludnianiu, skoro znam może z jedną parę, głęboko wierzącą, która czekała z seksem do ślubu.
  • Odpowiedz
A przecież masa ludzi płodzi dzieci nawet bez związków.


@holly_satan: taka masa, że aż 1, 32 dziecka na kobietę, a więc nie ma zastępywalnosci pokoleń, a wiec wymieramy, ale żyj dalej w swojej wyimaginowanej bańce i ignoru niewygodne dla twojego ego naukowe fakty, nara.

  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Ty sobie trzepiesz wieczorami kapucyna do tych badań naukowych? W badaniach siedzę pół dnia w związku ze studiami i 90% mogę wywalić do kosza, ale głównie chodzi mi o badania nad różnymi procesami i etapami zachodzącymi w ludzkich zwłokach, z innych dziedzin posługuje się już tymi szeroko uznanymi.

Jak traktujesz wszelkie badania jak Boga we własnej osobie to owszem, również współczuję. XD
  • Odpowiedz