Wpis z mikrobloga

̶E̶l̶u̶w̶i̶n̶a̶ Siema, Mirki. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was #rozdajo na dobry początek firmowego konta na Wypoku (nie, nie usuniemy ʕʔ).

Do zgarnięcia voucher o unikalnym, kompletnie losowo wygenerowanym kodzie (#wykopszanujepapieza), dzięki któremu możecie zagrać ze znajomymi (xD) w grę Zombie VR Squad! Co to za wynalazek? W dużym skrócie: komputer na plecach (dzięki czemu możecie się swobodnie poruszać), broń w ręce, słuchawki na uszach, Vive na oczach, do czterech osób na placu boju i hordy zombie wokół. Wszyscy gracze widzą się i słyszą, do Waszej dyspozycji są trzy rodzaje broni, a na końcu czeka na Was starcie z Zombillą. Voucher wart jest 168 złotych, więc #cebulamotzno i warto zainwestować plusika. ()

Szczęściarza wybierzemy spośród plusujących za pomocą mirkorandom jutro o kompletnie losowej godzinie 21:37. Zielonki bioro udział, bo dlaczego nie?

A teraz parę słów o nas

Jesteśmy największym we # wroclaw salonem wirtualnej rzeczywistości, mieszczącym się w samym sercu rynku, na piątym piętrze Feniksa. Można u nas polatać na paralotni, pościgać się ze znajomymi na autkach, pograć na VR-boxach (Beat Saber to platyna), no i ponaparzać trochę do wspomnianych wyżej zombie w naszej autorskiej grze, którą znajdziecie tylko pod szyldem Magic VR. Jeśli komuś nie będzie wstyd się przyznać do lurkowania, to przy ladzie czeka 10% zniżki na hasło "elfik". ((oo))

Wszystkie pozostałe informacje, w tym lista naszych gier i kalendarz rezerwacji znajdują się na naszej stronie: magicvr.co

Pobierz magicvr - ̶E̶l̶u̶w̶i̶n̶a̶ Siema, Mirki. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was #rozdajo ...
źródło: comment_jfMw7SxINeWNycOOSe785JHgOI2U8q0j.jpg
  • 18
@magicvr Chciałem napisać, żebyś usunął konto, ale napisałem to z błędem, potem usunąłem, chciałem napisać jeszcze raz, ale w połowie pisania mi przeszło, a jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem pojechałem jeszcze do Biedronki na lody i po drodze do domu jeszcze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Voordt Niestety nie, poza wspólnym szyldem nie mamy z nimi zbyt wiele wspólnego. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale zawsze można wygrać voucher, zapakować do samochodu pana prezydenta i przyjechać do Wrocławia na Zombiaki. ( ͡º ͜ʖ͡º)