Wpis z mikrobloga

  • 1
@Czachaaa a te śniadanie?
Zupę już dodałem do zakładek. Dla mnie termomix też pasuje elegancko, ostatnio zrobiłem zupę ziemniaczaną, pyszna jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrczaja: chodziło mi właśnie o prostotę. Mniej rzeczy do zepsucia
Choć ma jeden wkurzający mankament. W thermomixie jak czasem kręcisz od zera w lewo, to masz od razu minutę. I potem w prawo kręcisz już w minutach. Duże ułatwienie
  • Odpowiedz
@Czachaaa: garnek z internetem to jeden z najlepszych prezentów jakie dostałam <3 wiesz co jesz, wszystko przygotowujesz od podstaw, a do tego wcale nie spędzasz nad gotowaniem tyle czasu.
Tyle co oszczędziłam hajsu na jedzeniu na mieście to głowa mała :O własna domowa pizza neapolitana co tydzień, rameny, domowe powidła, hummusy, past, ciasta. Najbardziej znowu lubię TM używać do owsianek i zup - garnek z funkcją mieszania much love <3 nic
  • Odpowiedz
@notoelo dzięki za wyjaśnienie, chociaż wciąż nie do końca to czuję. Chyba jakieś filmiki obejrzę. Sama nazwa mi się obiła o uszy ale zawsze myślałem, że to jakiś robot kuchenny.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: też nie czułam jak pierwszy raz widziałam, bo to jednak garnek na prąd z wagą za 5k xD ale jednak te nowe modele to sztos, ja mam TM5 i nawet mojego kota mogłabym nauczyć gotować w tym szamę jakbym go przegłodziła :P no i fajne to jak ktoś trzyma michę, bo ma wagę i gotując się jej trzymasz, a np nie chcesz kupować diety pudełkowej, bo drogo, a meal prep
  • Odpowiedz
@Czachaaa: @notoelo: ja to w ogole nie kumam tego thermomixa
Uzylem pare razy i stoi
500 przepisow i nie wiaodmo co zjesc xD wszystko takie fikusne i czlowiek nie ma na nic ochoty

Ehh ja to tylko i to schabowe rosol i nalesniki :/ ew spagetti, kanapki o kirwa kebab

A te przepisy to jakoes wymyslne co czlowiek prosty w zyciu nie slyszal i nie ma ochote tego robic xD
  • Odpowiedz