Wpis z mikrobloga

@wojna_idei: Do wszystkich tych, którzy uważają, że Wojna jest szkodliwym, prawicowym gównem i bardzo dobrze, że spadła z rowerka:

Możecie mi podać chociaż jeden argument? W jakm materiale jest kłamstwo, pomówienie, źłe informowanie? Cały czas plujecie na prawo i lewo, że to najdurnejszy kanał na świecie, a NIE MACIE NA TO ARGUMENTÓW.

PS. Jeśli tylko uważacie, że ten Kanał jest idiotyczny Z WŁASNYCH POWODÓW, czyli prywatnie i osobiście go nie lubię,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@MadokaDobraWaifu: światopogląd szkodliwy dla znacznej grupy
XDDDDDDD
po pierwsze - jak znacznej grupy? Sądzę, że dla niewielkiej grupy. Plus krzykaczy którzy poglądy inne od nich uważają za myślozbrodnię. Po drugie - czy promował agresję, mowę nienawiści? Są psycholewaki(wy), są psychoprawicowe zjeby i był on o poglądach prawicowych

Kaname Madoka by się za ciebie wstydziła
@cookie96: Grupy liczniejszej niż rudowłosi xD Ich prawa też są nie ważne I guess.

Psychoprawak: chcę wysłać wszystkich LGBT do gazu, ew. na wyspę
Psycholewak: jak spróbujesz wprowadzić w życie, to Cię powstrzymam (pozdro nmM xd)

Równość, symetryzm, prawda leży po środku xd
Śmieszne, że mi piszesz o myślozbrodni, ale analogię z policją i grożeniem komuś zrozumiałeś na tyle, żeby zgłosić mój post XD
@MadokaDobraWaifu: PRZY - KŁA - DY!!!!!
Możesz mi powiedzieć na przykładzie co miałeś na myśli mówiąc: "Każdy, kto sieje nieprawdziwe informacje, manipuluje faktami i robi wszystko (świadomie, lub nie) żeby przepychać światopogląd szkodliwy dla znacznej grupy, nie zasługuje na posiadanie głosu"
Każdy z was mówi tylko o szkodliwym światopoglądzie, a jak pytam się was o przykłady, to nagle nabieracie wody w usta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)