Wpis z mikrobloga

"MISTRZOWIE PRZEGRYWU" - Ciąg dalszy mojego roastu uczestników
W tym oto krótkim fragmencie, widzimy jak jeden z mężczyzn próbuje uwieźć nauczycielkę tańca.
Jak widać ta kobieta, wykazuje pewną sympatię do Adriana, lecz... no właśnie tylko jako kolegi bądź też ucznia.
Nie ważne co nasz adept sztuki podrywu uczyni to jej "gadzi mózg" już zadecydował o nieprzydatności do rozpłodu tego samca.
Przyjrzyjmy się wadom genetycznym które zadecydowały, że ten mężczyzna postanowił wystąpić w programie uczącym uwodzenia:
-Heightcel - Niski wzrost
-Framecel - Wąski, nierozłożysty szkielet
-Facecel - Nieatrakcyjna twarz
Ta oto potrójna "Mieszanka Wedlowska" czyni go poniżej przeciętnie wyglądającym mężczyzną. Kobieta będąca jego obiektem westchnień jest... no nie kłóćmy się o to ile na 10, lecz zgódźmy się iż wygląda powyżej przeciętnej (przynajmniej ja w Warszawie, na ulicy widuje zazwyczaj brzydsze kobiety).
Widzimy, iż jest bardzo pozytywnie nastawiona do naszego "slayera", ale nie widzi w nim mężczyzny. Pewność siebie i poczucie humoru nie pomogły mu...
Czemu? Dlatego iż ta kobieta ma bardzo łatwy dostęp, do atrakcyjnych fizycznie mężczyzn, którzy również posiadają te cechy! Skąd pomysł na to, iż jedynie brzydcy mężczyźni mają monopol na ciekawe charaktery? W erze Tindera, dostęp do samców wysokiej jakości to dla kobiety jedynie przesunięcie palcem w prawo. ŻADNA kobieta nie musi się ograniczać do poniżej przeciętnie wyglądającego mężczyzny z "pięknym charakterem", bo na pstryknięcie palcem ma Chadów, którzy również mają piękne charaktery. Ta walka jest nie do wygrania dla poniżej przeciętnie wyglądających mężczyzn, czyli na przykład takich dotkniętych którymś z w/w defektów takich jak np. manletyzm.
Planuje zrobić taką mini serię, związaną z tym programem. Mam zamiar poddać analizie zachowania godowe samców, oraz naszkicować wady genetyczne które złożyły się na ich przegryw. Dajcie mi znać co o tym sądzicie.
Jeśli, nie widziałeś 1 części roastu w którym analizuje przegryw pewnego kuca, koniecznie sprawdź - https://www.wykop.pl/wpis/45352551/wlasnie-to-czeka-kazdego-podrzednego-genetycznie-s/
#przegryw #blackpill #mistrzowiepodrywu #redpill #stulejacontent #podrywajzwykopem #chad #plodnajulka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #codziennyblackpill
B.....W - "MISTRZOWIE PRZEGRYWU" - Ciąg dalszy mojego roastu uczestników
W tym oto k...
  • 26
Dajcie mi znać co o tym sądzicie.


@Blackpill_RAW: spoko pomysł i dobrze się czyta, ale na przyszłość dorzucaj jakieś wskazówki do filmiku, w którym momencie wchodzi opisywany typ itd.

edit: chociaż w sumie jak odpaliłem ten filmik i poczułem tę żenadę, to jednak chyba zrezygnuję ze sprawdzania materiału xd.

Inna sprawa, że ten gość jak na moje kwalifikuje się na typowego failed normie.