Wpis z mikrobloga

No siema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio raczej nie udzielałem się na wypoku, bo zwyczajnie nie miałem czasu. Skupiłem się na uczelni i pracy, zarówno tej jako małpa od kodu, jak i pracy nad sobą. Dziś jednak postanowiłem pochwalić się moim małym sukcesem. Rano waga pokazała mi 111,6kg, co sprawia że oficjalnie udało mi się schudnąć 20kg w ciągu pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Zdjęcie po lewo było zrobione na krótko po zakończeniu chemioterapii, kiedy waga pokazywała 131.7kg przy 186cm wzrostu, a stan mojego organizmu był beznadziejny, podobnie jak samopoczucie. Postanowiłem ruszyć dupę, skorzystałem z pomocy dietetyka, wróciłem na treningi boksu i pierwsze kilogramy znikały sam nie wiem kiedy. Do zrzucenia pozostało jeszcze jakieś 10kg smalcu, ale wiem że jest to wyłącznie kwestia czasu i dalszego trzymania się planu. Raczej nie zamierzam schodzić z wagi poniżej 100kg i niewiadomo jak docinać, nie mam wystarczająco dużo czasu na treningi i samozaparcia żeby trzymać dietę 7 dni w tygodniu. Gdy zaczynałem to celem był "zdrowy" %bf, i właśnie do tego dążę.

Trzymajcie się na tej siłowni, kontuzji idzie dostać!

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #odchudzanie no i też trochę #boks i #chwalesie
gazowany_smalec - No siema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio raczej nie udzielałem się na wypok...

źródło: comment_01XySlcEqVkAGakBxfx1pQGjngTCRLbx.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@paki82: obecnie to raczej nic ciekawego, przy niższych kcal zdecydowaliśmy się z moją dietetyk na bardziej utylitarną dietę, żebym mógł łatwiej poczuć się syty i tracił mniej czasu na przygotowanie posiłków. Za to na początku, gdy jadłem jeszcze ponad 3k kcal, zdarzało się nawet na legalu zjeść burgera, schabowego czy hotdoga, wszystko to kwestia odpowiedniego przygotowania posiłku i policzenia kalorii.

@rolnik_wykopowy: Kwestia indywidualna, u mnie chemia przebiegała tak że jak
  • Odpowiedz