Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkobIog: no chyba #!$%@? nie xD dostalem awizo mimo, ze mieszkam z babcia ktora jezdzi na wozku i sama z 1 pietra nie zejdzie i na 100% byla w mieszkaniu, napisalem reklamacje i na drugi dzien byl telefon z przeprosinami i pytaniem o ktorej bede w domu.

A jak kurier od opa sie nie wyrabia to niech zatrudni pracowanika na okres swiateczny
@PanHagrid: A OP rzuca gromy na człowieka który próbuje pracować w tej #!$%@? branży. Firmy kurierskie generalnie mają w dupie klientów detalicznych bo na nich się nie zarabia, nie ma co się łudzić że te 13-14zl przy jednej paczce chociaż pokrywa koszty. Do firm zwykle jest kilka - kilkanaście paczek i to już jest zarobek.

No i największym rakiem branży kurierskiej są rejony mieszkaniowe. O ile na firmowych i mieszanych ilość
@Rabusek: Ej, miałam identyczną sytuację, paczka może nie 20, ale 15 kilo (dla dziewczyny która waży 50 to naprawdę nie jest mało...), kurier ot tak zostawił u sąsiadów, w dodatku emerytów i nawiał.
@Rabusek: Ogólnie źle zrobił, że zostawił ją bez Twojej zgody. Powinien chociaż zapytać o taką możliwość, a nie postawić Cię przed faktem dokonanym. Z drugiej strony serio też trzeba ich troche zrozumieć. Byłem ostatnio pomóc koledze, który jeździ na kurierce i chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki oni mają #!$%@? przed świętami. Nawet nie ma czasu żeby głupią kanapkę zjeść. Plus oni tracą maaaaaaaaaaaaaaaaaase czasu przez nieodpowiedzialnych klientów, którzy zamawiają a
@Rabusek: Piszesz że bez podpisu to zaraz na bagiety lecisz. Na kurierowy plebs tylko groźby z zawiadomieniem bagiet, a jak jeszcze się ujobek podpisał, to i prokuratury za podrobienie podpisu. W międzyczasie ustalasz zeznania z ochroniarzem i ew. firmą, która z radością da ci poświadczenie, że nikt od niech nic nie podpisał. Jak nie przeczołgasz takiego z raz, to jaśniepan najchętniej #!$%@? ci paczkę na ulicy i powie "ALE JA MAM
dopłacam 20zl za wygodę wciągnięcia tego z klatki do mieszkania

@Rabusek: Trzeba było na mirko napisać, znalazł by się ktoś lokalny kto za 20 PLN by Ci przyniósł karmę na piętro. Jeszcze by Ci wyrecytował pierwszy wers pasty o serwerowni i dostarczył nawet na nocnej zmianie.
@Rabusek Z jednej strony rozumiem Twój #!$%@?, ale z drugiej rozumiem też kuriera, bo sam pracowałem w firmie kurierskiej i wiem jaki jest #!$%@? przed świętami. Zostawił Ci paczkę i przeprosił, trochę wyrozumiałości, w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi, bądźmy dla siebie w porządku. Wybacz OPie, ale dla firmy kurierskiej nie jesteś klientem i mają Cię w dupie. Przy takim nawale pracy jaki teraz mają kurierzy, to według mnie kurier i tak zachował
@maanius666 ale co to ma do rzeczy xD? Chodzi o konsekwencje dla kuriera i zmianę nastawienia, a co dostałeś? Gówno warte przeprosiny i to że łaskawie kurier doręczył paczkę zgodnie z obowiązkiem. Poziom firm kurierskich na terenie kraju to #!$%@? komedia. Niezależnie czy to UPS, TNT czy DPD lub DHL. Tak jak w sieciach komórkowych, klient indywidualny to tylko dodatek więc można go olewać bo wyśle 5 czy 10 paczek. Mają #!$%@?
@maanius666 kto mówił o odszkodowaniu? Jak widzisz Twój przypadek nie jest jedyny, oni prostu tak traktują klienta indywidualnego. Dostałeś to za co zapłaciłeś tylko dlatego że musiałeś zadzwonić na infolinię i tłumaczyć że kurier zagrał w #!$%@?, przeciwnym razie musiałbyś #!$%@?ć z ta paczką. No super xD
@ZeT_: wiekszosc firm kurierskich ma w regulaminie zapis ze dostarcza paczki do pierwszych drzwi wejściowych czyli wejścia do klatki. Kierownictwo firmy daje nam taka ilość paczek że nie jestesmy w stanie tego obrobic w normalny sposob i taki jak oczekuja klienci.
przez zeszoy tydzien mialem codziennie 90-130 punktow po Katowicach gdzie niema gdzie stanac, sama prywata. Zostawiajac paczki u ochrony, pod drzewami w skrzynkach na listy i tak konczylem prace o