Wpis z mikrobloga

#wygryw #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
#przegryw

Weźcie mi powiedzcie jak #!$%@? musicie być, że nie potraficie zaruchać. Jak ja widzę te wpisy lvl 20, lvl 22 itp, że prawiczek i się użalacie nad sobą, że chodzicie gdzieś po #!$%@? żeby poczuć cipke, albo w ogóle na samą myśl o cipce to już mokre gacie. No krew mnie zalewa. Byłem w 5 letnim związku, Teraz 2 miesiące bycia singlem i serio można przebierać w laskach I to takich 8/10 9/10 w moim przypadku, ale można zacząć od czegoś gorszego, żeby się nie rzuca tną głęboką wodę... Najgorsze, że kilka z nich po jednym spotkaniu już sobie przyszłość wspólną wyobrażały. Dziś mam już takiego moralniaka, że nie potrafię tak dalej, szkoda mi ich później. Ale chce wam głosić, że kirwa ruszcie te tłuste dupy sprzed komputerów, wyjdźcie do ludzi, gdziekolwiek, a z przegrywa staniesz się wygrywem. Tylko nie bój się rozmawiać, przejmować inicjatywę, mieć swoje zdanie. Nie właź broń Boże w dupę, bo będziesz od początku Na straconej pozycji.
  • 85
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hellbike: Bo to sytuacja super stresogenna dla przegrywa ?? Nowe miejsce, nowi ludzie, niskia samoocena, wyczulony na negatywne bodzce i jako, że ty jesteś dynamiczny, to bali się, że bedziecie sobie jaja robić z niego jaki to jest z niego autysta. My tego BARDZO nielubimy i włancza się stan uciekaj lub walcz ( agresja ).
@pawelkomar Dobra wytłumaczę Ci to pomału i łagodnie w porównaniu do moich braci przegrywów. Otóż skala stulejmana (0-10) to nie jest żaden twór, by się w jakichkolwiek sposób usprawiedliwiać. Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu i klasyfikacja siebie w poszczególnych ramkach jest potrzebna, by móc stwierdzić czy są jakiekolwiek szanse na daną osobę bądź nie. Proszę mi nie #!$%@?ć, że osoby mniej urodziwe ( w szczególności mężczyźni (widać doskonale jak to
@Dudziin: No dlatego weź po uwagę, że szukanie sobie kobiety na tinderze to średni pomysł z brzydką mordą. Przegryw nie przyciągnie wyglądem, a tinder właśnie tak działa, tam się liczy atrakcyjność. Ale za to może przyciągnąć charakterem być po prostu ciekawą osobą, zainteresować czymś, być w czymś dobrym. Dlatego raczej potrzebne są takie kontakty od razu face to face z rozmową na żywo w jakimś tam miejscu
@pawelkomar warto zauważyć badania, że współczesne randkowanie różni się od tego co było 10 lat temu. Teraz właśnie dominują tindery i inne jego odmiany i śmiem stwierdzić że jeżeli to dalej będzie tak gwałtownie rosnąć, to zwykłe podrywanie w różnych miejscach będzie odbieranie tak samo, jak kiedyś ludzie patrzyli na podrywanie przez jakieś fora internetowe.
@pawelkomar: Jestem pod wrażeniem. Piszesz coś takiego do przegrywów, którzy za rękę nie trzymali w wieku 20-30 lat. Serio? Ja akurat nie zaliczam się do tego grona. Tzn. failed normik level 23 wieczny prawik. No i jakoś tak się składa, że jestem aktywny społecznie. Zaangażowanie w różne stowarzyszenia, głównie studenckie, samorządy, koła, ciągła obecność na imprezach i spotkaniach towarzyskich. Mam kolegów. Co więcej, koleżanki też mam. Przez zaangażowanie często okazuje się,