Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: msza święta to z założenia przystąpienie do sakramentu eucharystii i modlitwa wspólnoty Kościoła, i to jest najważniejsze, a nie indywidualne odczucia co do personaliów. Księża są różnie jak ludzie są różni, nie podoba mi się to idę kiedy indziej albo gdzie indziej, tak jak nie podoba mi się kasjerka w jednym sklepie to idę do innego.
to idę kiedy indziej albo gdzie indziej, tak jak nie podoba mi się kasjerka w jednym sklepie to idę do innego.


@trq: a jak głowa kościoła jest wrogiem Polski i Polaków albo popiera pedofilię to zmieniasz związek wyznaniowy? A nie, czekaj....
@siepan: jeśli sama działa wbrew temu co głosi to powinno się ją osądzić i zdegradować do stanu świeckiego. Jak prezes biedronki mówi, że można kraść ze sklepu to go zarząd odwołuje, bo działa na szkodę firmy wbrew jej zasadom.
@trq: z dupy analogia bo jak PORTUGALSKI prezes biedronki uważa Polaków za podludzi i nawet się nie kryje, że do polskich biedronek wysyła najgorszy sort produktów takich których do Niemiec albo Francji w życiu by nie dał to jest DOBRYM prezesem bo dba o maksymalizację zysków swojej firmy i buduje z dumą PORTUGALSKĄ gospodarkę. Nikt go nie zdegraduje ani nie zwolni tylko dostanie premię i pełne poparcie zarządu i rodaków (
@siepan: Dostanie premię za obrażanie swoich klientów? Przecież to strzał w stopę i od razu by takiego delikwenta usunęli. Zresztą takie gdybanie. Mógłbyś przynajmniej zacytować domniemanego hierarchę kościelnego, który wprost mówi, że popiera pedofilię i nadal sprawuję wysoki urząd.
Jan Paweł II błogosławi podczas specjalnej audiencji 30 listopada 2004 r. ojca Marciala Maciela Degollado, założyciela Legionu Chrystusa.


@trq: wybacz, nie dysponuję stenogramem z audiencji ale czy jest potrzebny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)