Wpis z mikrobloga

@Primusek: przecież napisał proste "nie"
E-loda miał mu zrobić czy coś? To ten dzban seba się sapie i nie wiadomo co chce. On jest klientem to jedzie na miejsce, gdzie towar jest sprzedawany.
  • Odpowiedz
@mistermirun: Dzbanami jesteście obydwoje i typowi p0lacy, nie #!$%@? bo nie, sam se pan zapierdlaj, ja to mam w dupie. To ci odpisał na swoim poziomie. W cywilizowanych krajach ludzie idą sobie na rękę, są w jakiś sposób mili, nawet jeśli nie chciało ci się, to szkodziłoby odpisać coś w stylu: „Niestety nie, pozdrawiam :)”? Jak w tym chlewie ma być lepiej jak takie dzbany to codzienność xD
  • Odpowiedz
@golagolagola: sprzedajesz jakiegos gruza na marektplace co by go zabral ktos #!$%@? i jeszcze bedziesz jezdzic laskawcy auto pokazac po to aby mogl agresywnie targowac bo przeciez nie po to jechales tyle km #!$%@? aby teraz wracac xDDDDDDD oj jak bys u mnie cos kupowal to #!$%@? bym cie bez mydla jeszcze bys mi podziekowal xD
  • Odpowiedz
@golagolagola: jaki mam interes w tym że do niego przyjadę? Nie mam pewności że to kupi a tym bardziej że odda mi hajs za paliwo i mój czas. Poza tym co to #!$%@? za pomysł żeby sprzedający jeździł do kupującego XDDDD 20km bym zrozumiał jeszcze, ale nie 450 XD
  • Odpowiedz
@mistermirun: normalnie zapytał w pierwszej wiadomości, przecież czasami się zdarza, że ktoś np. jeździ w interesach w inny rejon Polski i wtedy można by się umówić. Popieram któregoś z Mirków wyżej, mogłeś napisać "niestety nie, pozdrawiam" i tyle, byłoby milej.
  • Odpowiedz
@wurst: przecież widać od razu, że gościu jakiś walnięty bo nikt normalny tak nie reaguje, a Ty mi mówisz że mogłem być milszy... Myślisz, że jakbym dodał niestety i pozdrawiam do mojego "nie" to bym dostał inną odpowiedź? Poza tym gość młody, na profilu szlachta nie pracuje i wygląd typowego sebixa (_ )
  • Odpowiedz
@mistermirun: FB to kopalnia bezki i zenady.

Tam nie idzie nic normlanie sprzedac. NIC.

Zawsze jak z ulga opuszczam marketplace i wchodze na OLXa to czuje sie jakbym na jakims sympozjum doktorow nauk scislych byl. ( )
  • Odpowiedz
@mistermirun: zauważyłem że kupujący zazwyczaj mają w dupie to że ktoś może zwyczajnie nie mieć czasu. Kiedyś byłem z kimś oglądać i gość przeprosił że nie ma czasu i dal kluczyki żeby się przejechać samemu. Fakt faktem auto nie było drogie i byliśmy z jednego miasta. Ale taki układ rozumiem. Bo by chcieli smrodzić i smrodzić. Wiedzą że nie kupią a #!$%@?ą w kółko.
  • Odpowiedz