Wpis z mikrobloga

@mistermirun: no później to już typ się zesrał, tego nie neguję, potem już dobrze z nim pojechałeś. Ale pierwsza wiadomość była normalna (w dodatku nawet nie prosił, żebyś do niego jechał, tylko zapytał czy byłaby taka możliwość)
@Primusek: ojej faktycznie mogl sie poczuc OFFENDED i jego SAFE SPACE mogl zostac ASSAULTED przez taki CHAMSKI FASZYSTOWSKI ODZEW oczywiscie ze mogl odebrac jego wiadomosc "nie" w sposob negatywny a nawet poczuc sie HARASSED!
ty #!$%@? dzbanie oby ci ktos z rodziny na raka zachorowal xD
W cywilizowanych krajach ludzie idą sobie na rękę, są w jakiś sposób mili, nawet jeśli nie chciało ci się, to szkodziłoby odpisać coś w stylu: „Niestety nie, pozdrawiam :)”? Jak w tym chlewie ma być lepiej jak takie dzbany to codzienność xD


@golagolagola: @mistermirun: raz jechałem do klienta żeby mu samochód pokazać. Umówiliśmy się na pokrycie 500zł kosztów za czas i paliwo.

Auto oczywiście okazało się złe bo silnik nie
@Niebieskowaty: bo ludzie nie umieją ważyć wartości pieniądza, ładnych parę lat temu miałem do oddania za darmo kilka monitorów CRT, nie wiem no, max 10 lat temu.. to ludzie przyjeżdżali po 50km po monitor, bo za darmo, serio aż się dziwiłem że się ludziom chce..
@Niebieskowaty: nie no, jeszcze nieużywane to w sumie spoko, można za część wartości coś tam nabyć, ale naprawdę, słowo klucz 'za darmo' na ludzi działa jak płachta na byka.. jak kiedyś będę miał do posprzątania piwnicę u ojca, to po prostu napiszę że można przyjść i brać co dusza zapragnie to pewnie w pół dnia się wysprząta, oby tylko półek nie pokradli bo solidne ¯\_(ツ)_/¯
@Niebieskowaty: a, przeczytałem nieużywane jako nowe xD nie wiem, mam jakiś wewnętrzny uraz do używanych rzeczy, jeszcze jakieś dresy czy koszulkę do roboty czy garażu to mogę zrozumieć, ale że ludzie kupują używane buty to jest dla mnie naprawdę okrutne x D
i tu nie chodzi o złą sytuacje finansową, bo kupują używki adaśków po 150zł, przecież w tej cenie można 2 pary wyrwać w CCC jak ktoś nie ma w
@NagiMiecz: a to ja sprzedawałem głównie sprzęt i agd który po prostu z czasem uznałem za niepotrzebny zakup. Albo miałem typa który po mikrofalówke za 70zł jakąś kilkuletnią przyjechał prawie 40k w jedną stronę. #!$%@? XDD