Wpis z mikrobloga

Rozmawiałem dzisiaj z dyrektorką. Stoi na stanowisku, że postawa nauczycielki jest bez zarzutu - nie udało nam się dojść do porozumienia.
Ciekawsze jest natomiast to, że zażądała ode mnie usunięcia z mediów społecznościowych zdjęcia pracy. Na zdjęciu znajduje się podpis, co rzekomo narusza prawa osobiste nauczycielki i jest przedmiotem jej konsultacji z prawnikiem.
Jedynym konstruktywnym elementem rozmowy jest deklaracja umówienia rozmowy z nauczycielką o tej sytuacji, chociaż wiele sobie po tej rozmowie nie obiecuję.
Za tydzień wywiadówka, na której pewnie jak zwykle zbierane będą pieniądze (basen, fundusz rodzicielski itp). Zaczynam gromadzić monety jednozłotowe.


#szkola #nauczyciele #beton
  • 68
@wiktorek_pl rowniez poprosze o przytoczenie, bo musiało mi cos umknąć. No chyba, ze według Ciebie to wporzadki zachiwanie ze strony nauczyciela i dyrektora placówki, ktorzy zbywaja rodzica.
Malo tego masz pojecie o planie nauczania klas 1-3? Jakie sa cele i zadania? Widze, ze nie. Nauczycielka chyba rowniez nie
Nie wiem tylko, czy to nie przesada i obawiam się, że się na młodym odbije.


@kielus: co prawda to już było gimnazjum i robiłem inbe samodzielnie, a nie rodzicami, ale koleś o wiedzy na podobnym poziomie co mój wystawił mi na koniec z informatyki 3/4 "bo costam". Juz nie pamiętam o co chodziło, ale powód absurdalny. Nie prosiłem go o poprawę tylko poinformowałem, że czega go uczestnictwo w egzaminje komisyjnym.
W