Wpis z mikrobloga

Już pomijając to że 6 miejsce tego gościa to jakieś nieporozumienie, a wciskanie go wszędzie na tej gali było mega żenadą, to jak on się ubrał na tą imprezę? XD

Idziesz na największą uroczystość w roku, a tutaj brak krawata lub muchy, i jeszcze to zapięcie pod szyję. Wyglądał trochę jak Mati na zakończeniu roku w drugiej klasie budowlanki.

#mecz #modameska
ATLETICO - Już pomijając to że 6 miejsce tego gościa to jakieś nieporozumienie, a wci...

źródło: comment_4u7f4lZRbcyjYUFkKTlgynzrFII2w43H.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATLETICO: o kur, mireczek wypominający Panu Piłkarzowi Mbappe jego stylówkę na gali xD

dobrze wyglądał, nie miałbym nic przeciwko jakby mateusze tak wyglądały na zakończenie drugiej klasy budowlanki

op to pewnie heterosexualmenfashion.jpg
  • Odpowiedz
  • 47
@ATLETICO a wiesz, że #!$%@? totalne głupoty i masz argumenty z dupy?

etykiete i dress code to masz jak chodzisz do korpo. myślę, że z miejsca w którym jesteś trochę Ci brakuje do poziomu Mbappe (zarówno obycia, bo pewnie gali i bankietów ma więcej niż Ty na swoim koncie jak i pieniędzy) i akurat Twoje zdanie #!$%@? go (i nas przy okazji) obchodzi

elo
  • Odpowiedz
@Shishu: OHOHOHO, NIE OCENIAJ BO NIE MASZ TYLE PIENIĘDZY I WGL NIE CHODZISZ NA BANKIETY I NIE GRASZ TAK DOBRZE W PIŁKĘ WIĘC DUPA CICHO. To jest właśnie argument z dupy. Nie chodzę na takie bankiety ale wiem że na nie trzeba się stosownie ubrać. Nie gram tak dobrze w piłkę, ale wiem żeby dobrze w nią grać trzeba mieć wysokie umiejętności.

@k0rdian: nikt mu nie musi mówić
  • Odpowiedz
  • 5
@ATLETICO A wiesz kto tworzy etykietę i dress code? Tak, najbogatsi i najslawniejsi. Gdyby założył różowe skarpetki do garnituru to za miesiąc. 1/3 Europy by się tak ubierała. Jego etykietą po prostu nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@Gon70: no i to jest facet z klasą, świetnie dopasowany garnitur do sylwetki. Idąc logiką śmierdzących wykopków z góry przecież nie musiał się tak ubierać BO MA DUŻO PIENIĘDZY, no ale ubrał się tak jak na mężczyznę przystało. Co za przypadek.
  • Odpowiedz