Wpis z mikrobloga

Już pomijając to że 6 miejsce tego gościa to jakieś nieporozumienie, a wciskanie go wszędzie na tej gali było mega żenadą, to jak on się ubrał na tą imprezę? XD

Idziesz na największą uroczystość w roku, a tutaj brak krawata lub muchy, i jeszcze to zapięcie pod szyję. Wyglądał trochę jak Mati na zakończeniu roku w drugiej klasie budowlanki.

#mecz #modameska
ATLETICO - Już pomijając to że 6 miejsce tego gościa to jakieś nieporozumienie, a wci...

źródło: comment_4u7f4lZRbcyjYUFkKTlgynzrFII2w43H.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@adamczo: Nie, to jest bieda umysłowa i pogódź się z tym, no i podejrzewam, że sam na taką chorujesz.Rzygać mi się chce jak czytam to, co napisaleś, bo #!$%@? coś o stosowaniu się do sytuacji i akceptowaniu norm, to zaakceptuj to, że każdy robi co chcę i powtarzam, nie oceniaj innych po tym, jak sie ubierają, albo wyglądaja. Nawet nie chcę mi sie z takimi polakami jak Ty kłócić, bo
  • Odpowiedz
@adamczo: Nie mów o tym, że jeśli ktoś jest na wysokim poziomie kultury, bo nigdy jej nie mialeś i ocenianie innych, a tym bardziej takie bezpodstawne i POWTÓRZE obrażanie go, POKAZUJE WLASNIE TWÓJ SUPER WYSOKI POZIOM KULTURY.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gon70: podoba mi się ta odpowiedź, sam też wyznaję zasadę, że jak wszystko jest idealnie i widać, że znasz się na rzeczy i trzymasz się zasad, to można sobie pozwolić gdzieś na małe odstępstwo. Niestety, często najgłośniej o potrzebie oryginalności krzyczą ci najgorzej ubrani, a prawdziwie oryginalni są ci co trzymają się zasad, bo jest ich tak mało. Ot taka przewrotność.
  • Odpowiedz