Wpis z mikrobloga

Chciałbym opowiedzieć Wam o sytuacji, która jest moim powodem do dumy przed sobą samym. Miało to miejsce 4-5 miesięcy temu. Otóż...
Mieszkam na obrzeżach Warszawy (ale mimo wszystko to jeszcze Warszawa), więc w godzinach nocnych dostać się gdziekolwiek bez samochodu graniczy z cudem. Około 2-3 w nocy nawiedziłem sklep całodobowy na totalnym odludziu celem zakupu alkoholu. Wyszedłem ze sklepu i wsiadłem do jedynego samochodu na pustym parkingu. Już miałem przekręcać kluczyk w stacyjce gdy wtem, ni stąd ni zowąd rozległo się pukanie w szybę. Uchyliłem okno i na zewnątrz zobaczyłem P0lkę. Nie pamiętam jak wyglądała, więc pewnie modelką Victoria Secret to ona nie była. Wiek około 25 lat. Cała uśmiechnięta zapytała się mnie czy nie jadę przypadkiem w stronę ulicy X. Ja, jak na szanującego się Aspergerowicza przystało, popatrzyłem na nią beznamiętnym wyrazem twarzy i rzuciłem chłodne "Nie". Ona widać straciła trochę pewności siebie, ale dalej próbuje swoich sztuczek i z wielkim uśmiechem i całą promieniującą twarzą (oczywiście było to udawane) pyta się mnie "A nie podwiózł by mnie Pan, tam?" Ja nawet nie patrząc już na nią znów rzuciłem chłodne "Nie" i nie czekając na reakcję zamknąłem okno. Kątem oka widziałem bardzo smutną i zawiedzioną minę P0lki, połączoną ze zdziwieniem - "Jak to? Mężczyzna śmie nie wyświadczać kobiecie darmowych przysług za sam fakt posiadania jajników? Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?"
Odjeżdżając zacząłem myśleć czy aby na pewno dobrze zrobiłem... W końcu mogła być w potrzebie. Poza tym czemu mam się dziwić, że nie mam dziewczyny skoro jestem niemiły dla kobiet, i odpycham je od siebie nawet gdy same zaczynają rozmowę... W sumie to nie było daleko, a tak może nawiązałbym znajomość z fajną dziewczyną...
Wtedy zobaczyłem, że zza rogu wychodzi dwóch Sebixów w białych czapeczkach i Air Maxach. P0lka patrzy się na nich z zawiedzioną miną i coś do nich mówi. Oni również patrzą na P0lkę z zawiedzioną miną a następnie na mój samochód z nienawiścią w oczach...
Szybko zrozumiałem o co chodzi...
To byli kumple P0lki którzy ją wysłali do mnie. Przecież większość mężczyzn myśli penisem, i by się zgodziło ją podwieźć bez namysłu. P0lka wsiadłaby do samochodu i już w środku powiedziała pewnie coś w stylu - "to jeszcze weźmiemy dwóch moich kolegów hehe, stoją tu za rogiem hehe".
Wyszedłbym na kompletnego białorycerza i frajera, gdybym dał nabrać się na podstęp P0lki.
Morał z tej historii jest jeden - Nie pomagajcie kobietom za darmo. Nigdy! Im bardziej pomagacie tym większymi frajerami jesteście w ich oczach.
Ps. Zdjęcie poniżej przedstawia ekspresję twarzy P0lki, gdy przekonała się, że samo posiadanie waginy nie czyni z niej nadczłowieka i nie uprawnia do benefitów.
#p0lka #przegryw #wygryw #chwalesie #blackpill #oswiadczeniezdupy #bekazp0lki #tfwnogf ##!$%@? #asperger #fobiaspoleczna #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bialorycerstwo
B.....W - Chciałbym opowiedzieć Wam o sytuacji, która jest moim powodem do dumy przed...

źródło: comment_ydX2xZmlygQusyjlFP9ZYzSRiWsedFIg.jpg

Pobierz
  • 83
@Blackpill_RAW: bardzo dobrze zrobiłeś, cholera wie co to za dwóch było. Jak byś ich wpuścił, równie dobrze mógłbyś juź nie żyć. A te #!$%@? o "prawdziwych mężczyznach", że powinien robić to, tamto , siamto i owamto to #!$%@?. Co ona twoją żoną i matką twoixh dzieci jest, lub będzie, żebyś o nią dbał?

Tutaj w jednym fragmencie zostało, to dobrze opisane - jako próżniactwo społeczne.
J.....y - @Blackpill_RAW: bardzo dobrze zrobiłeś, cholera wie co to za dwóch było. Ja...
@lukaszzz: Nigdy nie zostałem odrzucony, bo przez Aspergera nigdy do żadnej nie zagadałem. Baaardzo sporadycznie dostaje oznaki zainteresowania o czym pisałem już wielokrotnie i za co zostałem prawie, że wyrzucony z tagu przegryw.. Nie czuję się sfrustrowany, jestem po prostu "dziwny". Mam nadzieję, że trochę się wyjaśniłem i pomogłem zrozumieć moje intencje :D