Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/45767317/pani-lvl-19-z-podkarpacia-%CA%96-szara-myszka-oficjaln/
W tym poście grupa różowych pasków i spermiarzy broni zachowania 19latki która w tak młodym wieku miała już 20 partnerów seksualnych.
Nikt nie zastanowił się nad tym jak to może wpłynąć na młodą dziewczynę. Pomijam fakt ryzyka chorób przenoszonych drogą płciową i niechcianej ciąży, które jest bardzo duże przy podejmowaniu ryzykownych zachowań seksualnych.
Więcej uwagi trzeba zwrócić na kwestie psychiki. Najprawdopodobniej wśród znajomych ma opinie darmowej divy, a swoje relacje z mężczyznami opiera tym że chętnie robi im gałe w kiblu. Jeśli natraficie na taką dziewczynę to spróbujcie ją namówić na pomoc psychologa/psychiatry, zanim skończy na dworcu dając dupy za sztukę mefedronu.

#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #tinder
  • 57
Ona nie da, to bierzesz następną.


@DanielAquarius: następna też nie da. Rozumiesz to badanie? IM WIĘCEJ PARTNERÓW SEKSUALNTCH SIĘ MIAŁO TYM WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ROZPADU ZWIĄZKU. Bo spora liczba partnerów jest ewidentnym sygnałem, że ktoś ma problemy ze stworzeniem stałego związku. Liczba partnerów nie jest przyczyną(chociaż może i też być) - jest rezultatem.
@Jestembogaty:
To w końcu chodzi o partnerów seksualnych, czy partnerów z którymi tworzą związki? Jedno i drugie nie musi być sobie równe. Czy owe badania biorą pod uwagę chociażby większą świadomość partnerów co do możliwości rozwodu zamiast kiszenia się ze sobą na lata pomimo wad partnerów?
Czy badania zakładają, że kobiety posiadające więcej partnerów związkowych mogą dysponować większą świadomością na temat obecnego partnera i porównywania jego z poprzednimi, co może skutkować
@Jestembogaty: Wysiadłem kiedy gość zaczął mówić o uzależnieniu od gadżetów seksualnych. Część kobiet korzysta z takowych gadżetów, bo same nie są zdolne doprowadzić się do orgazmu, to jeden z powodów ich używania. Wymieszał gadżety z uzależnieniem od masturbacji u mężczyzn. Uzależnienie od masturbacji u kobiet również występuje, ale gadżety nie są tutaj ostatecznym stemplem, a on to wkłada w to samo pudełko. Dokąd słuchałem, to nie były mowy o tym o
@ChamskoCytuje: Znowu wykopkom raczej chodzi o ich zazdrość że laska tyle się ruchała z tyloma osobami a z nimi wcale. No i wymyślili sobie żeby piętnować takie zachowanie czym niby laski będą monogamiczne i będą się ruchać z mniejszą liczbą facetów, co jakimś magicznym sposobem sprawi że niby przegryw łatwiej dostanie cipkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ChamskoCytuje: ja tam bym wolał taką wydupczyć, niech jakiś piwniczak przekonuje ją, że to źle, jeśli już musi.
jedna licealistka, która pruła się ze mną pokazywała mi swoje rozmowy z kolegą (piwniczak), który jej ciągle tłumaczył, że źle robi prując się ze starym dziadem (byłem 10 lat starszy). oczywiście uważała go za przegrywa i bawiła ją ta cała sytuacja.
objaśniam: laski będą się pruć z kim chcą, bo jest społeczne przyzwolenie;