Wpis z mikrobloga

Od dziś powstaje nowy tag #mojaforma w który każdy może zaprezentować swój postęp w przygodzie z siłownią, do czego szczerze zachęcam..

Poniżej moja forma. Na siłownie poszedłem pierwszy raz jakieś 7 lat temu.. miałem kilka przerw, na poważnie ćwiczę od 3-4 lat..

obecne zdjęcia to efekt 10 miesięcy(listopad-czerwiec) pracy po 8 miesięcznej przerwie.. waga startowa 80kg, końcowa 89. wzrost 188cm

trening push&pull 4 razy w tygodniu.. bez konkretnej diety, po drodze 2kg białka, trochę bcaa i kreatyny mono.. anabolików nie widziałem na oczy..

#mojaforma

#mikrokoksy #silownia #roknasilowni
Sarza01 - Od dziś powstaje nowy tag #mojaforma w który każdy może zaprezentować swój ...

źródło: comment_i1OOBLaiynTwIqYHKnQY70qNkl6ptvFg.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofiel: ale ja nie muszę pracować nad niczym.. chce jeśli już.. to nie forma na zawody ani nie będę nigdzie pozował... chciałem pokazać że można, da się dojść do efektów ciężką pracą.. i tak nie uwierzę że wyglądasz lepiej nie oprawiając żadnego sportu a tym bardziej bez siłowni.. a to że nie chcesz pokazać tylko to potwierdza..

@bimberboy: http://www.wykop.pl/wpis/1461411/yoyo-koksy-postanowilem-tu-rozpoczac-jakas-ciekawa/#comment-7320313
  • Odpowiedz
@Jofiel: jak byś uprawiał to byś nie pisał głupot że wyglądasz lepiej :)

po roku bez bodźców mięśnie wracają do wielkości sprzed ćwiczeń.. po 2 latach już prawie nie widać że ktoś ćwiczył.. zostaje tylko sylwetka sportowca.. nie musisz robić zdj twarzy, zrób zdjęcie pleców.. jak widać tam chociaż jeden mięsień tak jak u mnie to zwracam honor..
  • Odpowiedz
@mactrix: miałem przerwę 8 miechów to klata zeszła prawie do stanu sprzed ćwiczeń, nogi to samo.. można później to szybko odbudować, bo mięśnie "pamiętają" ale uważam, że bez uprawiania sportu przez 2 lata wygląda się jak by się go wcale nie uprawiało..
  • Odpowiedz
@Sarza01: Mam tylko zdjęcia do wysyłania panienkom, żadnego bardziej kompleksowego, a też nie chcę za bardzo na forum się z tym obnosić. Chyba, że lubisz oglądać gołych facetów to od biedy mogę Ci wysłać;p
  • Odpowiedz
@TheAdas: ahahahha.. nie, nie lubię..

chodziło mi bardziej o porównanie i pokazanie, że nie tylko ja tu trenuje więcej jak kilka miechów i mam jakieś ciekawe efekty :)

nie twierdze, że inni nie
  • Odpowiedz
@Sarza01: Morde można łatwo zasłonić.


Co nie zmienia faktu, że nie lubię generalnie upubliczniać jakichkolwiek swoich zdjęć w internecie. Nawet bez ryja(który znowu nie jest taki zły;p). Tak na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz
@Sarza01: fuck. złapałem doła, bo nie zanosi się na to zebym miał jakąś dziewczynę w przyszłości, jaram się piosenką która jeszcze bardziej mnie dołuje, wchodzę na wykop a tu gość pokazuje jaki ma (m.in.) kaloryfer



#fuckmylife
  • Odpowiedz
  • 0
@Sarza01: może jestem kowalem albo w młynie wory z mąką całymi przenoszę... tylko dlaczego tak się przejmujesz opinią kogoś nieznajomego z internetu?

@Aerials: taki jest świat :)

  • Odpowiedz