Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina pod wieczór, czy tylko ja uważam, że randki z nowopoznaną osobą są bez sensu?

Ja umawiam się na randkę z dziewczyną dopiero po paru miesiącach znajomości, gdy oboje się dobrze znamy i siebie rozumiemy, wtedy ta randka nabiera sensu i nie jest typowym badaniem gruntu, tylko czystą formalnością, że jezu, w koncu sie widzimy, później już tylko jest z górki, bo kolejne spotkania można ogarnąć już następnego dnia, co w konsekwencji prowadzi to szybkiego utrwalenia relacji i związku.

A takie randki z nowopoznaną osobą? Znacie się pare godzin z tindera i już CHO NA KAWE XD siedzicie jak dwa nieznajome dałny obok siebie, niedajboże ktoś sfotoszopował swoje zdjecia i jest kwas, niezręczność, chęć wymyślenia wymówki by odejść xD



A wy co myślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#randki #zwiazki #tinder #badoo #ankieta #pytanie #randkujzwykopem #
Pobierz
źródło: comment_eMHzmpeKVUSPgiWRycctmh2py0g7jJ5a.jpg

Najlepsze randki to:

  • Bardzo szybkie randki (zaledwie pare wiadomości) 26.6% (91)
  • Szybkie randki (tydzien pisania i spotkanie) 48.5% (166)
  • Powolne randki (lepsze poznanie / kilka msc) 24.9% (85)

Oddanych głosów: 342

  • 30
@Victim: Nie jestem zwolenniczką pisania tygodniami, ale faceci na tinderze/insta przechodzą w skrajność. Proponują spotkanie w pierwszej lub drugiej wiadomości. Zawsze mnie to zastanawia, skąd mają tyle czasu, żeby spotykać się z każdą zmatchowaną osobą.. Takim sposobem nie byłam 8 miesięcy na randce. No ale cóż, może kiedyś znajdzie się ktoś, kto umie w zdania wielokrotnie złożone( ͡° ͜ʖ ͡°)
@self-aware: ja akurat tindera nie mam, ale korzystałem z jakichś tak portali randkowych. Spotkanie proponuję praktycznie od razu bo nienawidzę tego głupiego pisania. I to, że proponuję spitkanie id razu nue oznacza, że piszę do 10 dziewczyn na raz. Jakbym miał Tindera to zrobiłbym dokładnie tak samo. Szkoda mi po prostu czasu.
@self-aware: a skąd wiesz że to desperaci? Przecież z nimi nie rozmawiałaś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie było, ja ich nie bronię. Niemniej, może sama przez to tracisz? Albo sama spróbuj podciągnąć konserwację przed spotkaniem, jeśli tak Ci ba tym zależy.