Wpis z mikrobloga

Taka rozkmina pod wieczór, czy tylko ja uważam, że randki z nowopoznaną osobą są bez sensu?

Ja umawiam się na randkę z dziewczyną dopiero po paru miesiącach znajomości, gdy oboje się dobrze znamy i siebie rozumiemy, wtedy ta randka nabiera sensu i nie jest typowym badaniem gruntu, tylko czystą formalnością, że jezu, w koncu sie widzimy, później już tylko jest z górki, bo kolejne spotkania można ogarnąć już następnego dnia, co w konsekwencji prowadzi to szybkiego utrwalenia relacji i związku.

A takie randki z nowopoznaną osobą? Znacie się pare godzin z tindera i już CHO NA KAWE XD siedzicie jak dwa nieznajome dałny obok siebie, niedajboże ktoś sfotoszopował swoje zdjecia i jest kwas, niezręczność, chęć wymyślenia wymówki by odejść xD



A wy co myślicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#randki #zwiazki #tinder #badoo #ankieta #pytanie #randkujzwykopem #
Pobierz V.....m - Taka rozkmina pod wieczór, czy tylko ja uważam, że randki z nowopoznaną oso...
źródło: comment_eMHzmpeKVUSPgiWRycctmh2py0g7jJ5a.jpg

Najlepsze randki to:

  • Bardzo szybkie randki (zaledwie pare wiadomości) 26.6% (92)
  • Szybkie randki (tydzien pisania i spotkanie) 48.3% (167)
  • Powolne randki (lepsze poznanie / kilka msc) 25.1% (87)

Oddanych głosów: 346

  • 30
Opcja nr 2. Bardzo szybkie nie, bo szkoda czasu na spotykanie się z kimś, kto jest z zupełnie innego świata i zupełnie czego innego oczekuje. Kilka miesięcy to też abstrakcja. Właśnie po kilku miesiącach klepania literek na messengerze to by nie było na spotkaniu o czym gadać. Chyba, że myślisz o opcji, że jak już się po takim czasie spotkacie, to od razu padniecie sobie w ramiona. Jeszcze większa abstrakcja - jak
@Victim: każda z tych opcji ma pewne plusy i minusy.
Spotykając się szybko od razu weryfikujesz daną osobę i wiesz czy warto inwestować czas w znajomość.
Budując długo relacje przez internet lepiej poznajesz osobę, spotykając się jesteście w stanie zaakceptować więcej wad, bardziej się zaangażować. Ale może też być tak, że spotkanie zniszczy wszystko przez odmienne wyobrażenie.