Wpis z mikrobloga

Jeśli mnie pamięć nie myli to w XCOM: Enemy Within na najniższym poziomie trudności nasi żółnierze po utracie paska zdrowia przechodzili w tryb wykrwawiania się. Wtedy miało się kilka tur na podanie med kita.

Gram teraz w XCOM 2 (na najłatwiejszych ustawieniach) i po stracie ostatniego życia moi żołnierze po prostu umierają. Nie ma czegoś takiego jak wykrwawianie. Dead i koniec. Troche mnie to irytuje. Da się to jakoś zmienić?

#xcom #gry
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja szykuje się na WOTC Legend z Better Advent Mod więc też służę pomocą.

Zwłaszcza, że nie chodzi o sklep komputerowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BrudnyPedro ja przechodze na 2 lub 3 poziomie trudności i gra czasami potrafi dać pstryczka w nos, szczególnie gdy wybraniec sie pojawi w najmniej odpowiednim momencie..
  • Odpowiedz
@Draakul: dałem sobie spokój, bo gra mnie irytowała zamiast bawić. Brakuje jakiegoś trybu dla casuali jak poprzedniej części, standardowego budowania bazy, standardowej mapki świata.Tutaj nie wiadomo co się dzieje, co jest ważne, a co nie. Za dużo, za skomplikowane to dla mnie.
  • Odpowiedz