Wpis z mikrobloga

najlepszy jest mój kolega z klasy, ma kilku prześladowców w klasie, ogólnie cała klasa się z niego podśmiewa, a on dzisiaj przyniósł do szkoły własnej roboty rogaliki i poczęstował każdego osobnika jak to widziałem straszny czułem cringe i zażenowanie, ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobił, mimo ze zawsze od podstawówki każdy mi dokuczał i nigdy nie miałem przyjaciół ani kolegów aż do teraz
każdy wziął zjadł a potem nadal swoje i mają bekę w klasie następnego dnia to bez sensu to co zrobił

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #szkola
  • 60
tylko do kwietnia i ten terror już się skończy


@karatekid18: Ale może być później w innym miejscu. Ba, jeśli jest taki spolegliwy i dobry z natury to nawet kobieta może mu dokopać psychicznie, czy fizycznie. Niech zacznie pakować na siłce, by nie mógł być "szturchany" i uczyć się wyszukiwać w ludziach wad, możliwości ośmieszenia, dokopania ripostą (ale niekoniecznie by używać na codzień, ale tylko w razie obrony). Bo te pajace co
@Xvenowski: @nowywinternetach:
on wazy 52 kg , 172 cm wzrostu
grzywka na prosto , ubranie tanie ,
spodnie za długie , ogólnie jest dobry ,
słabo się uczy , jest nieogarnięty , nie kumaty , i śmieszny , brak mu ripost

a oni byki jeden 180/110 kg , drugi 189/100 kg , dobre maja riposty , szacunek w klasie , dużo maja kolegów , fryzury wystrzyżone , drogie ubranka ,
a oni byki jeden 180/110 kg , drugi 189/100 kg


Po prostu głośniej upadają.

Żal mi ludzi gnębionych ale całego świata nie zmienimy.