Wpis z mikrobloga

najlepszy jest mój kolega z klasy, ma kilku prześladowców w klasie, ogólnie cała klasa się z niego podśmiewa, a on dzisiaj przyniósł do szkoły własnej roboty rogaliki i poczęstował każdego osobnika jak to widziałem straszny czułem cringe i zażenowanie, ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobił, mimo ze zawsze od podstawówki każdy mi dokuczał i nigdy nie miałem przyjaciół ani kolegów aż do teraz
każdy wziął zjadł a potem nadal swoje i mają bekę w klasie następnego dnia to bez sensu to co zrobił

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #szkola
  • 60
  • Odpowiedz
@karatekid18: Nie możesz się za nim wstawić? W jakim jesteście wieku, że takie durnoty bawią tych prześladowców?

grzywka na prosto , ubranie tanie ,

spodnie za długie , ogólnie jest dobry ,

słabo się uczy , jest nieogarnięty , nie kumaty , i śmieszny , brak mu ripost


@karatekid18: Może zafundujmy mu fryzjera/jakieś nowe ciuchy? xD Zrzuta po pare złotych i sie zbierze.
PS nie stawiaj spacji przed przecinkami
  • Odpowiedz
@karatekid18: I fakt, że w szkole ktoś ma prześladowców jest dla Ciebie super naturalny, a fakt, że ktoś się potrafi dobrze zachować już jest dziwny? Po cholerę w szkołach są pedagogowie skoro niczego nie robią.
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk: @szybki_zuk:

@lazzyday: on ma takiego jednego przyjaciela w klasie z którym znają się od podstawówki i zawsze są razem ja tez się z nimi koleguje ale nie przepadam , za nim nie można z nim pogadać bo jest irytujący i mnie czasem ciśnie a tym lepszym z klasy liże dupe mimo ze mi dokuczają nie mówię o przesladowcach mnie tak samo dokuczają trochę i nie mam w klasie
  • Odpowiedz
straszny czułem cringe i zażenowanie,


@karatekid18: zrobił coś fajnego dla innych, super chłopak, z nim jest wszystko w porządku, szanuj kolegę, że mimo wszytsko nie stał się jak oni. zażenowanie to z zachowania tych bezmózgich sebixów
  • Odpowiedz