Wpis z mikrobloga

najlepszy jest mój kolega z klasy, ma kilku prześladowców w klasie, ogólnie cała klasa się z niego podśmiewa, a on dzisiaj przyniósł do szkoły własnej roboty rogaliki i poczęstował każdego osobnika jak to widziałem straszny czułem cringe i zażenowanie, ja bym nigdy czegoś takiego nie zrobił, mimo ze zawsze od podstawówki każdy mi dokuczał i nigdy nie miałem przyjaciół ani kolegów aż do teraz
każdy wziął zjadł a potem nadal swoje i mają bekę w klasie następnego dnia to bez sensu to co zrobił

#przegryw #rozowepaski #p0lka #atencyjnyrozowypasek #atencyjnyniebieskipasek #szkola
  • 60
@karatekid18: szanuje go,tylko on mnie nie, zamiast ich cisnąć, to mnie nieraz ciśnie, a ja mu przeciez nie dokuczam, z tymi rogalikami dobry pomysł, ale i tak czulem lekkie zażenowanie podczas tej akcji w szkole, niby dobry uczynek zrobił to chwali się, ale co mu to da w szkole nic, lepiej już dać prowiant na zbiórkę dla ubogich niż dla tych łajz
@karatekid18: @oszty

szanuje go

Gówno prawda uważasz ze jesteś super, hiper-dobry, lepszy od niego nie jesteś takim noobem co daje jedzenie tym #!$%@?ą, a tak naprawdę nic w tobie specjalnego i swój system wartosci budujesz na jakieś bezpodstawnej argocji. Słowem jesteś załosny

to mnie nieraz ciśnie, a ja mu przeciez nie dokuczam


Jesteś tak załosny, że jesteś pod kolesiem z którego sie smiejesz, ze jest przgrywem.
A co do rogalików, zrobił
@oszty: XXXXXXDDDDD, teraz będą uważali że jest jeszcze bardziej #!$%@? albo upośledzony. Jedyny sposób to psychiczne i fizyczne zniszczenie sebixów. Nic lepiej nie podnosi w hierarchii jak wpierolenie krzesłem takiemu patusowi. A o szacunku możesz mówić ale i tak na partnera wybierzesz dynamicznego Sebe 190 cm
psychiczne i fizyczne zniszczenie sebixów.


@CZARNYCZAREK: ale Ty frustrat jesteś, psychiczne i fizyczne z niszczenie sebiksów, jeszcze w liczbie mnogiej. XDDD
To jest technicznie nie wykonalne, głupie bez sensowne i wywołuje frustracje, i poczucie bez sensu i wyzszosci, było by suger gdyby tylko zniszczyć tych sebixków. Taki zajabisty jestem tylko sebixy ukrywaja mój potecjał. O jej Ojej
tak na partnera wybierzesz dynamicznego Sebe 190 cm


To jest, tak głupie i oderwana od tego co kolezanka napisała, że musze użyć mojej karty pułapki i odbić do Ciebie.

Jesteś pijany albo niespełna rozumu


Normalnie jakiś lewak, co krzyczy o dyskryminacji gdy kupuje białe pieczywo.

Koniecznośc fizycznej i psychicznej eliminacji to fantazja srustowanych miernot
@noelo_cohelo: #!$%@?, pisałem już, ze ma kumpla z którym się zna od podstawówki razem wybrali techbaze niedaleko siebie mieszkają razem byli na praktykach i razem wracają grają itd , ten typ z wpisu w domu ma dużo rodzeństwa i ma duza rodzine

nie pomogę mu jak sam jak sam mam dać rade przeciwko 12 osobom,sam nie mam żadnego kolegi w klasie ale mi troszkę mniej dokuczają, w tym roku ale przez