Wpis z mikrobloga

#hosting #php #nodejs #vps Dostaję już oczopląsu od tych wszystkich ofert hostingu, które przejrzałem, a i tak dochodzę do konkluzji, że na stronach tych firm będą jedynie superlatywy. Doradzicie jakiś niezbyt drogi, wydajny, dobrze zbakupowany, mający dobry styk, hosting w kraju lub okolicach? (pytam oddzielnie o klasyczny "web hosting" z php jak i o coś dla nodejs)
  • 14
@megawonsz9 ja mam od lat w blink (ogicom) - tanio i niezawodnie (raz nawet jak mi chińskie boty kradły zasoby to obsługa sama ich zablokowała i dała mi tylko znać)

Domeny tylko w ovh.
@megawonsz9: Z tańszych polecam sohost dla małej strony (powinni dawać kod na -25% jak ich poprosisz, może jeszcze "WYKOP" działa), a z lepszych to mydevil na większą stronę (refkod na -20% zniżki: Q6AHK03OZO )
@megawonsz9:
W przypadku stron hostowanych poprzez Passenger u nas:
- WebSocket (ws) dla serwera Passenger,
- WebSocket Secure (wss) dla serwera Passenger (wymaga dodania certyfikatu SSL, można wygenerować darmowy let's encrpt w naszym panelu)

Passenger każde bindowanie na port zmienia na socket, przez który można się komunikować. Niestety nie ma możliwości uruchomienia strony przy pomocy Passengera z bindowaniem na port TCP/UDP.
Liste socketów można uzyskać poleceniem: sockstat -l

W przypadku hostowania