Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aksal89: a jak miał obniżyć światła w trakcie jazdy? Przecież to nie jest tak że oni sobie je pokrętełkiem przestawiają, tylko od początku mają #!$%@? ustawienie żarówek.
@darvd29: Nawet stare samochody mają przecież możliwość regulacji poziomu świateł zwykłym pokrętłem w środku... Więc jeśli nie miał na minimum ustawione, zawsze mógł polepszyć sytuację.
@aksal89: Ja polecam dla WŁASNEGO bezpieczeństwa zwalniać wtedy. Zawsze tak robię - czym ktoś bliżej siedzi mi na dupię i oślepia światłami tym bardziej zwalniam. Raz koleś za mną w nocy na zwykłej drodze musiał sunąć 20 km/h przez dłuższy czas aż zrozumiał chyba o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@darvd29: @Loloman: Bardzo wiele osób nie wie po co to pokrętło jest. Już jadąć w cztery osoby czasami trzeba obniżyć o jeden stopień, a dodatkowo mając zapełniony bagażnik to jeszcze bardziej je obniżyć. Dokładniej jest to opisane w instrukcji samochodu.


W nowszych autach z samopoziomującymi światłami jest to na szczęście rozwiązane automatycznie.

@darkdancerr: tylko w nowych system koryguje zakładając, że wszystko w reflektorze jest dobrze ustawione, jak o to